25. ledna 2011

Úžasné blogy, jedinečné čtení, příběhy a originalita

Zdravím vás!
Dnešním blogem vás chci malinko inspirovat, neboť jsem objevila úžasné a velice originální blogy, které se hodně liší od většiny rádoby módních a cool blogů. Tyhle jsou skvělé a píšou je úžasní lidé. Takže pokud vás už přestaly bavit mé články o modelingu, Itálii nebo osobním rozvoji, mrkněte na....:
Píše ho jedna moc krásná holčina, která je hyperaktivní ve vymýšlení nových témat a článků:-). Najdete zde prima módu, články o celebritách trochu jinak než z bulváru, úvahy běžných dní a hlavně - nádherné ilustrace (čistá závist) a anketky. Blogerka Dominička spolupracuje s několika teen magazíny, takže ji vlastně ani nemusím představovat...:-)
Tohle si opravdu zamilujete. Vlastně nejde o krásnou blogerku jako o fešáka Jardu a jeho chytré webovky. Jsou to chuťovky pro ženy, muže, pro všechny! Jarda musí mít asi krásný život, stránky jsou plné nádherných fotek, příběhů, odkazů, citátů, zajímavých lidí a především momentek a zážitků z cest...Dobrou chuť tedy:-)Anglicky psaný blog mé drahé Americké kamarádky Angely. Jako nádherná a šťastně vdaná maminka dvou rozkošných dcerek bloguje o životě amerických žen, dětí, rodin. Blog oplývá krásnými fotky, roztomilými příběhy jak ze Slepičích polévek a ukazuje americké národní svátky ve vší kráse.
Angelu i jejího manžela jsem poznala před 5 lety a vždy působili zcela vyrovnaně, šťastně a vždy měli plno lásky pro každého. Díky blogu My Life As Narrative si tak budete aspoň na chvilku připadat jako v americkém seriálu Plný dům:-)

A ikdyž se můžete stát na těchto blozích závislí, potěšíte mě, když zůstanete věrní i téhle stránce:-)
Zatím krásné dny a ozvu se zase ve čtvrtek!
Luc.

PS: A jen abych se pochlubila, zvládla jsem anglické zkoušky FCE, takže teď už nemám výmluv, že něčemu nerozumím...ach jo!

2 komentáře:

  1. Gratuluji k FCE! ;)
    A páni.. musím říct, že jsem byla dojata článkem.. :)
    Mockrát děkuji... :)
    ... za všechno..

    OdpovědětVymazat