Děkuji, děkuji, děkuji:-)Ahoj a děkuji...

Děkuji za všechny vaše ohlasy, za krásné zprávy o tomto blogu, za rady do života a hlavně za to, že jste v mém životě:-)

Tento blog jsem začala psát minulý měsíc, neboť jsem v sobě stále hledala plno odpovědí, neboť jsem byla dojatá, okouzlovaly mě nádherné příběhy a lidi, co si jdou za svými sny...

Jsem velice ráda, že se vám můj blog líbí. Vidím, že všichni stále hledáme to, pro co žít. Hledáme svoje touhy, naplňující partnerství, pravé přátele, zázemí a štěstí...

Budu velice ráda za každý další komentář, radu, i otázky...Mám toho tolik na srdci!

Doufám, že vám tento blog zpříjemní každou chvilku či nasměruje k té nejlepší možné budoucnosti. Děkuji moc, že toto čtete:-)

Mám pro vás nádhernou pasáž z knihy Vždy s láskou, Petra od Petry Němcové:

Člověče nezlob se - hra, kde má člověk výhru nadosah a najednou, stejně jako v životě, o všechno přijde. Je to velice frustrující, ale pokud má jeden dost trpělivosti, dostane se zpátky do hry a má znovu šanci v životě vyhrát!

Přeji vám hodně šancí na výhru a úspěch.

A ještě prozradím - do budoucna plánuju, že tento blog bude hodně také cestovatelský. Čeká mě dobrodružná cesta na východ Evropy, stěhování do Itálie, takže se určitě můžete těšit na to, jak zápasím s Italama, s italštinou i vařením špaget:-)

Krásnou středu!

1 komentář:

  1. Lucinko, tvoje zapaseni s Italii chci znat do podrobna! Urcite si budu muset udelat cas a prijet se tam za tebou podivat a povypravet ti zase o tom mem zapaseni s Anglicanama, Belgicanama a holandstinou co me od zari ceka! :-)

    OdpovědětVymazat