Přeskočit na hlavní obsah

Děkuji, děkuji, děkuji:-)Ahoj a děkuji...

Děkuji za všechny vaše ohlasy, za krásné zprávy o tomto blogu, za rady do života a hlavně za to, že jste v mém životě:-)

Tento blog jsem začala psát minulý měsíc, neboť jsem v sobě stále hledala plno odpovědí, neboť jsem byla dojatá, okouzlovaly mě nádherné příběhy a lidi, co si jdou za svými sny...

Jsem velice ráda, že se vám můj blog líbí. Vidím, že všichni stále hledáme to, pro co žít. Hledáme svoje touhy, naplňující partnerství, pravé přátele, zázemí a štěstí...

Budu velice ráda za každý další komentář, radu, i otázky...Mám toho tolik na srdci!

Doufám, že vám tento blog zpříjemní každou chvilku či nasměruje k té nejlepší možné budoucnosti. Děkuji moc, že toto čtete:-)

Mám pro vás nádhernou pasáž z knihy Vždy s láskou, Petra od Petry Němcové:

Člověče nezlob se - hra, kde má člověk výhru nadosah a najednou, stejně jako v životě, o všechno přijde. Je to velice frustrující, ale pokud má jeden dost trpělivosti, dostane se zpátky do hry a má znovu šanci v životě vyhrát!

Přeji vám hodně šancí na výhru a úspěch.

A ještě prozradím - do budoucna plánuju, že tento blog bude hodně také cestovatelský. Čeká mě dobrodružná cesta na východ Evropy, stěhování do Itálie, takže se určitě můžete těšit na to, jak zápasím s Italama, s italštinou i vařením špaget:-)

Krásnou středu!

Komentáře

  1. Lucinko, tvoje zapaseni s Italii chci znat do podrobna! Urcite si budu muset udelat cas a prijet se tam za tebou podivat a povypravet ti zase o tom mem zapaseni s Anglicanama, Belgicanama a holandstinou co me od zari ceka! :-)

    OdpovědětSmazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Tleskám: 4 nejlepší novinky přírodní kosmetiky roku 2019!

Rok 2019 byl mimořádně silný na poznání. Minimálně na poznání skvělých kosmetických bio značek.
Přesto jsem si řekla, že vyberu pouze 4 značky, které jsou na trhu nově a tento rok mě naprosto uchvátily. 

Už je určitě znáte. Mluví se o nich, píše se o nich a já je zmiňuji pravidelně: u 3 ze 4 jsem měla možnost poznat přímo výrobce a jejich filosofii, jako velké plus u všech čtyř značek vnímám i to, že k nám nepřiletěly přes půl planety, nýbrž maximálně od sousedních států a vždy jde o malé, poctivé výrobce, někdy i rodinnou firmu.

1.) dieNikolai

Země původu:Rakousko
Proč je miluju: 100% regionální a biodynamický produkt z Wachau
Pravdou je, že už jsem o dieNikolai psala loni touto dobou, jelikož jsou v Česku od podzimu 2018. Tento rok jsem však mohla poznat přímo výrobce a dvakrát zavítat tam, kde se to celé míchá - do biodynamických vinic ve Wachau, kde zrovna probíhala mimo jiné sklizeň šafránu. Zásady dieNikolai stojí na biodynamice, tedy pěstování bez chemických postřiků a s minimáln…

30 věcí, které jsem se naučila za 30 let

Jop. Je mi třicet. 
To je takový ten věk, kdy už by člověk měl mít aspoň rozum, když na moudrost si ještě musí počkat. Ale za 30 let jsem se naučila aspoň základních 30 věcí:


Že silonky mají být neviditelné.Že urputnost, lež a nenávist nikdy nevyhraje.Že mi rychlá chůze dělá sakra dobře, ale nesmí se tomu říkat sport. Že nechci žít/pracovat/přátelit se s těmi, které si před sebou musím neustále omlouvat. Že nedokážu žít bez kysaných mléčných výrobků, ať si kdokoli říká cokoli.Že co způsobím druhému, způsobí mi třetí. Že jsme všichni stejní, jen to máme každý nastavený jinak. Že je super udělat jednou za čas kompletní čistku - v lidech, v šatníku, v práci - a že je úleva chvilku nic nemít. Že prostě nejsem ranní ptáče a nemám s tím problém.Že je potřeba si to dělat hezký. Všude. Že hodní lidé se neopoustějí! Že ve všem můžeme klouzat po povrchu, nebo jít do hloubky. Ve všem. Že pavouci nejsou zlí, nejsou zlí, nejsou zlí!Že jsem pořád stejná, i když říkám, že ne. Že nemám chodit spát s …

Co bych letos doporučila Ježíškovi?

Na Vánoce vyvstávají dva problémy: člověk neví, co koupit těm druhým a zároveň neví, co si od nich má přát. Všechno máme, nebo si koupíme a spoustu věcí nechceme, aby za nás vybíral někdo jiný. (To podtrhávám, mami!)

Takže jestli máte podobné problémy, tak si pojďme přát něco z těch materiálních potěšení, které ovšem dávají smysl - jsou čistě přírodní nebo udržitelné a radost budou dělat někdy i po dlouhých desítkách let.
Niche parfém: Linda Landenberg: Lavender & wool  Jestli něčeho není dost, tak je to vůní. Parfémů. Ideálně niche parfémů, které používají kvalitní suroviny, z velké části přírodní, a které jsou tak neotřelé, že vás okolí identifikuje na míle daleko. Lavender & wool obsahuje francouzskou levanduli, lavandin, čokoládu, pačuli, mléčné tóny, kardamon, ale i pepř, šalvěj muškátovou, kmín či cedrové dřevo. Finální vůně je příjemně pudrová, lehce mýdlová, připomínající vůni vlněných svetrů a pytlíčků levandule v nich schovaných.  Přírodní svíčka: L’ODAÏTÈS Přírodní …