Přeskočit na hlavní obsah

OPRAVDU BOHATÝ ŽIVOT
Zdravím vás do letních dní:-)

Jak si užíváte sluníčka? Já nasávám a pomalu si zahřívám kosti:-)

Se sluníčkem přišla i radost a inspirace. Dalo mi poznat, jak opravdu bohatý život se svým drahým žiju.

To bohatství je v užívání života, v maličkostech, v úsměvu. Ano, každý den je jiný - cestujeme, studujeme, meditujeme, zpíváme, chodíme na dlouhé procházky, vaříme si ty nejzvláštější jídla, denně musíme zdolat aspoň 5kg melounu...:-)

Ale to nejdůležitější je v tom, jak k tomu přistupujeme - uvědomuji si, jak je pro mě náš vztah důležitý, jakou péči si vzájemně dáváme, jak moc kontaktu sdílíme.

Náš život je bohatý na emoce. Snažíme se každý den být k sobě upřímnější, otevřenější a citlivější.
Společně se zlobíme, smějeme, vaříme, nosíme na rukou. Jsou to ty malé radosti, tolik důležité.

Náš život je bohatý na zajímavé lidi. Lidi z ciziny, lidi z vysokých kruhů a hlavně na lidi i z nuzných podmínek s to krásnějším srdcem a tváří!

Náš život je bohatý na smích, lásku.

Náš život je bohatý na zajímavou, tvůrčí práci a příležitosti.

Náš život je bohatý na cestování. Poznáváme nepoznané, nové a jiné.

Náš život je bohatý na projevy lásky, na milá slova. Bohatý na inspiraci.

A náš život je bohatý, protože jsme spolu a děkujeme za to, že jsme se potkali. A také jsme moc rádi, že to všechno můžeme sdílet po boku toho druhého.

To je ten bohatý život - mnoho nezapomenutelných chvil po boku těch, které milujeme....

Mějte se krásně a doufám, že mi napíšete, na co je bohatý váš život:-)
Protože všichni jsme svým způsobem života bohatí.

BOHATSTVÍ JE TOTIŽ V POVAZE:-)

Luc.

Komentáře

  1. Opět moc pěkný článek :)

    OdpovědětSmazat
  2. to si ale vystihla, je citit z teba to naplnenie a dokonale stastie v srdci, moc krasne, inspirujuce a nakazlive

    OdpovědětSmazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Tleskám: 4 nejlepší novinky přírodní kosmetiky roku 2019!

Rok 2019 byl mimořádně silný na poznání. Minimálně na poznání skvělých kosmetických bio značek.
Přesto jsem si řekla, že vyberu pouze 4 značky, které jsou na trhu nově a tento rok mě naprosto uchvátily. 

Už je určitě znáte. Mluví se o nich, píše se o nich a já je zmiňuji pravidelně: u 3 ze 4 jsem měla možnost poznat přímo výrobce a jejich filosofii, jako velké plus u všech čtyř značek vnímám i to, že k nám nepřiletěly přes půl planety, nýbrž maximálně od sousedních států a vždy jde o malé, poctivé výrobce, někdy i rodinnou firmu.

1.) dieNikolai

Země původu:Rakousko
Proč je miluju: 100% regionální a biodynamický produkt z Wachau
Pravdou je, že už jsem o dieNikolai psala loni touto dobou, jelikož jsou v Česku od podzimu 2018. Tento rok jsem však mohla poznat přímo výrobce a dvakrát zavítat tam, kde se to celé míchá - do biodynamických vinic ve Wachau, kde zrovna probíhala mimo jiné sklizeň šafránu. Zásady dieNikolai stojí na biodynamice, tedy pěstování bez chemických postřiků a s minimáln…

30 věcí, které jsem se naučila za 30 let

Jop. Je mi třicet. 
To je takový ten věk, kdy už by člověk měl mít aspoň rozum, když na moudrost si ještě musí počkat. Ale za 30 let jsem se naučila aspoň základních 30 věcí:


Že silonky mají být neviditelné.Že urputnost, lež a nenávist nikdy nevyhraje.Že mi rychlá chůze dělá sakra dobře, ale nesmí se tomu říkat sport. Že nechci žít/pracovat/přátelit se s těmi, které si před sebou musím neustále omlouvat. Že nedokážu žít bez kysaných mléčných výrobků, ať si kdokoli říká cokoli.Že co způsobím druhému, způsobí mi třetí. Že jsme všichni stejní, jen to máme každý nastavený jinak. Že je super udělat jednou za čas kompletní čistku - v lidech, v šatníku, v práci - a že je úleva chvilku nic nemít. Že prostě nejsem ranní ptáče a nemám s tím problém.Že je potřeba si to dělat hezký. Všude. Že hodní lidé se neopoustějí! Že ve všem můžeme klouzat po povrchu, nebo jít do hloubky. Ve všem. Že pavouci nejsou zlí, nejsou zlí, nejsou zlí!Že jsem pořád stejná, i když říkám, že ne. Že nemám chodit spát s …

Co bych letos doporučila Ježíškovi?

Na Vánoce vyvstávají dva problémy: člověk neví, co koupit těm druhým a zároveň neví, co si od nich má přát. Všechno máme, nebo si koupíme a spoustu věcí nechceme, aby za nás vybíral někdo jiný. (To podtrhávám, mami!)

Takže jestli máte podobné problémy, tak si pojďme přát něco z těch materiálních potěšení, které ovšem dávají smysl - jsou čistě přírodní nebo udržitelné a radost budou dělat někdy i po dlouhých desítkách let.
Niche parfém: Linda Landenberg: Lavender & wool  Jestli něčeho není dost, tak je to vůní. Parfémů. Ideálně niche parfémů, které používají kvalitní suroviny, z velké části přírodní, a které jsou tak neotřelé, že vás okolí identifikuje na míle daleko. Lavender & wool obsahuje francouzskou levanduli, lavandin, čokoládu, pačuli, mléčné tóny, kardamon, ale i pepř, šalvěj muškátovou, kmín či cedrové dřevo. Finální vůně je příjemně pudrová, lehce mýdlová, připomínající vůni vlněných svetrů a pytlíčků levandule v nich schovaných.  Přírodní svíčka: L’ODAÏTÈS Přírodní …