Přeskočit na hlavní obsah

Poslechla jsem srdce, odjíždím...Opět vás velice zdravím!

Chci se vás zeptat na váš názor.

Celou střední jsem mluvila jen o tom, že půjdu studovat žurnalistiku na Literární akademii. Dřela jsem na přijímačky a bohudík mě přijali. Byla jsem moc šťastná, na vrcholu sil a úspěchu.

A teď, po roce studia, tuto školu opouštím. Vlastně celou tuhle prima republiku a stěhuji se do Itálie. Do krásné, slunné Itálie, do nádherné Florencie.
Ale bez školy, bez vzdělání...
Je to víc jak 2 roky, co jsem poznala úžasného chlapíka - o 20 let staršího a z Holandska. Jestli jsem ho tenkrát milovala, pak to nebylo nic ve srovnání s tím, jak ho miluji dnes...

Vždycky říkám, že jsme si souzeni. Kterej jinej chlap by se mnou meditoval, jedl s chutí sóju s mořkými řasy, nosil mi desítky kilo melounů, kterej jinej by mi dával tolik něhy, pocitu bezpečí, kterej jinej by mě tak podporoval, miloval, respektoval a obdivoval?

A stejně tak já - koho bych dokázala obdivovat, milovat a důvěřovat mu natolik, abych s ním odjela, všeho tady nechala a začala žít v zahraničí? Jedině jeho!

A tak odjíždím, stěhujeme se v srpnu. Jednoduše následuji svého muže a poslouchám své srdce!
Co byste udělali vy:-)?

Děkuji vám a možná to zní otřepaně, ale ŽIJTE ŽIVOT TAKOVÝ, ABYSTE SI HO SAMI ZÁVIDĚLI:-)

Luc.

Komentáře

 1. Luci, ty tak příjemně a krásně píšeš, až mi naskakuje husina :) i já už konečně našla toho pravého a myslím si a věřím, že bych na Tvým místě udělala totéž. Přeji hodně moc štěstíčka, zdravíčka, spokojenosti a moře lásky. Dejte oba dva na sebe pozor!
  Markéta Potjahajlová

  OdpovědětSmazat
 2. Také jsem jela do zahraničí. Šla jsem za srdcem.

  OdpovědětSmazat
 3. Tak to je krásné, jak se máte rádi :)

  OdpovědětSmazat
 4. urobila by som rovnake rozhodnutie ako ty...

  OdpovědětSmazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Tleskám: 4 nejlepší novinky přírodní kosmetiky roku 2019!

Rok 2019 byl mimořádně silný na poznání. Minimálně na poznání skvělých kosmetických bio značek.
Přesto jsem si řekla, že vyberu pouze 4 značky, které jsou na trhu nově a tento rok mě naprosto uchvátily. 

Už je určitě znáte. Mluví se o nich, píše se o nich a já je zmiňuji pravidelně: u 3 ze 4 jsem měla možnost poznat přímo výrobce a jejich filosofii, jako velké plus u všech čtyř značek vnímám i to, že k nám nepřiletěly přes půl planety, nýbrž maximálně od sousedních států a vždy jde o malé, poctivé výrobce, někdy i rodinnou firmu.

1.) dieNikolai

Země původu:Rakousko
Proč je miluju: 100% regionální a biodynamický produkt z Wachau
Pravdou je, že už jsem o dieNikolai psala loni touto dobou, jelikož jsou v Česku od podzimu 2018. Tento rok jsem však mohla poznat přímo výrobce a dvakrát zavítat tam, kde se to celé míchá - do biodynamických vinic ve Wachau, kde zrovna probíhala mimo jiné sklizeň šafránu. Zásady dieNikolai stojí na biodynamice, tedy pěstování bez chemických postřiků a s minimáln…

30 věcí, které jsem se naučila za 30 let

Jop. Je mi třicet. 
To je takový ten věk, kdy už by člověk měl mít aspoň rozum, když na moudrost si ještě musí počkat. Ale za 30 let jsem se naučila aspoň základních 30 věcí:


Že silonky mají být neviditelné.Že urputnost, lež a nenávist nikdy nevyhraje.Že mi rychlá chůze dělá sakra dobře, ale nesmí se tomu říkat sport. Že nechci žít/pracovat/přátelit se s těmi, které si před sebou musím neustále omlouvat. Že nedokážu žít bez kysaných mléčných výrobků, ať si kdokoli říká cokoli.Že co způsobím druhému, způsobí mi třetí. Že jsme všichni stejní, jen to máme každý nastavený jinak. Že je super udělat jednou za čas kompletní čistku - v lidech, v šatníku, v práci - a že je úleva chvilku nic nemít. Že prostě nejsem ranní ptáče a nemám s tím problém.Že je potřeba si to dělat hezký. Všude. Že hodní lidé se neopoustějí! Že ve všem můžeme klouzat po povrchu, nebo jít do hloubky. Ve všem. Že pavouci nejsou zlí, nejsou zlí, nejsou zlí!Že jsem pořád stejná, i když říkám, že ne. Že nemám chodit spát s …

Co bych letos doporučila Ježíškovi?

Na Vánoce vyvstávají dva problémy: člověk neví, co koupit těm druhým a zároveň neví, co si od nich má přát. Všechno máme, nebo si koupíme a spoustu věcí nechceme, aby za nás vybíral někdo jiný. (To podtrhávám, mami!)

Takže jestli máte podobné problémy, tak si pojďme přát něco z těch materiálních potěšení, které ovšem dávají smysl - jsou čistě přírodní nebo udržitelné a radost budou dělat někdy i po dlouhých desítkách let.
Niche parfém: Linda Landenberg: Lavender & wool  Jestli něčeho není dost, tak je to vůní. Parfémů. Ideálně niche parfémů, které používají kvalitní suroviny, z velké části přírodní, a které jsou tak neotřelé, že vás okolí identifikuje na míle daleko. Lavender & wool obsahuje francouzskou levanduli, lavandin, čokoládu, pačuli, mléčné tóny, kardamon, ale i pepř, šalvěj muškátovou, kmín či cedrové dřevo. Finální vůně je příjemně pudrová, lehce mýdlová, připomínající vůni vlněných svetrů a pytlíčků levandule v nich schovaných.  Přírodní svíčka: L’ODAÏTÈS Přírodní …