Pravidla lásky


Pro mě je láska tím nejdůležitějším na světě - když je tu pro nás někdo, s kým můžeme jít životem, dává nám to hodně sil i v těch nejtěžších časech.

Často mi ale lidé říkají, že v dnešním světě není možné najít opravdovou lásku - důvěrnou, intimní, stálou. Většinou je však pravda, že jsme to my, kdo neví, jak si takový vztah vybudovat.

Tak jsem pro vás dneska něco připravila - pár rad od přední autorky Barbary De Angelis. Autorky mnoha knih a zároveň dlouhodobě šťastné manželky. Ve své knize Tajemství okamžiku se podělila o myšlenky, jak si udržet krásný, kvalitní vztah...

Předčtěte si některé představy, které s manželem udržují:

1. ŽIVOT NÁS SVEDL DOKHROMADY PROTO, ABYCHOM SI VZÁJEMNĚ POMÁHALI RŮST A ABYCHOM JEDEN DRUHÉMU BYLI UČITELI.

2. NÁŠ VZTAH JE CENNÝ DAR - PROVEDE NÁS ČÍMKOLI, ČEMU SE POTŘEBUJEME NAUČIT, ABYCHOM SE STALI SEBEVĚDOMÝMI, MILUJÍCÍMÍ LIDSKÝMI BYTOSTMI.

3. VÝZVY A POTÍŽE, KTERÉ PROŽÍVÁME, NÁS VŽDY POSKYTNOU LEKCE, KTERÉ NEJVÍC POTŘEBUJEME.

Čtěte si do stále a stále. Kéž bychom se všichni podle toho řídili. Ještě než se rozloučím, přidávám od ní pár krásných vět:

Tím, že milujeme, nemůžeme nic ztratit. Ztrácíte jen tehdy, když lásku potlačujete. Láska je rozhodnutí, které činíte každým okamžikem. Jestliže nemáte vytvořenou představu o směru vašeho vztahu, nedojdete nikam...

Doufám, že jste v tomto článku nalezli aspoň trošku pravdy!
Mějte se nádherně a milujte se.

Děkuji za pozornost,
Luc.

Žádné komentáře:

Okomentovat