Přeskočit na hlavní obsah

Rodinné konstelace:-)


Drazí přátelé,

velice se omlouvám za menší větší zpoždění, se kterým píšu.

Ale tyto dny věnuji jen sama sobě. Dlouho jsem pracovala na seminářích Rodinných konstelací /prima metoda, jak dát svému životu nový vítr za pomoci srovnání si vztahů v rodině/, tento víkend jsem sama klientem.

Vlastně jsem tam nešla z žádným problémem, jen si nechat vyčistit rodinu, předky a odprostit se od jejich vlivu, abych mohla žít šťastně jinde, jen se svým přítelem.

Je úžasné vidět, jak se věci dávají do pohybu, jak se vztahy mezi lidmi mění, čistí, jak se probouzejí hluboko uložené bolesti mnoha generací a jak nacházíme ŘEŠENÍ SVÝCH POTÍŽÍCH...

Pokud vás tato technika zaujala, přikládám odkaz na článek.
Dnes jsem se vám jen chtěla omluvit a od příštího týdne opět články obden:-)

JO! Za týden odjíždím na dobrodružnou výpravu napříč východní Evropou, tak se na chvilku stane z tohoto blogu blog cestovatelský.

Budu psát o tom, jak nás přepadli, znásilnili, ale my jim statečně unikli. Jak jsme stopovali, jak nám bylo blbě z místních specialit a další zážitky, které se jistě na cestě přihodí...:-)

Přeju vám krásné dny, nádherné dovolené. A tady odkaz:-):

http://www.dreamlife.cz/article.php?id=2045

Komentáře

  1. A kam chodíš na konstelace, dlouho o tom uvažuji,ale nějak pořád nevím ..:/

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Jani, nejlepší tady v ČR je paní Tužková, firma Equilibrium na Vinohradech. Jako jediní mají taky právo vydávat knížky zakladatele RK:-)

      Smazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Tleskám: 4 nejlepší novinky přírodní kosmetiky roku 2019!

Rok 2019 byl mimořádně silný na poznání. Minimálně na poznání skvělých kosmetických bio značek.
Přesto jsem si řekla, že vyberu pouze 4 značky, které jsou na trhu nově a tento rok mě naprosto uchvátily. 

Už je určitě znáte. Mluví se o nich, píše se o nich a já je zmiňuji pravidelně: u 3 ze 4 jsem měla možnost poznat přímo výrobce a jejich filosofii, jako velké plus u všech čtyř značek vnímám i to, že k nám nepřiletěly přes půl planety, nýbrž maximálně od sousedních států a vždy jde o malé, poctivé výrobce, někdy i rodinnou firmu.

1.) dieNikolai

Země původu:Rakousko
Proč je miluju: 100% regionální a biodynamický produkt z Wachau
Pravdou je, že už jsem o dieNikolai psala loni touto dobou, jelikož jsou v Česku od podzimu 2018. Tento rok jsem však mohla poznat přímo výrobce a dvakrát zavítat tam, kde se to celé míchá - do biodynamických vinic ve Wachau, kde zrovna probíhala mimo jiné sklizeň šafránu. Zásady dieNikolai stojí na biodynamice, tedy pěstování bez chemických postřiků a s minimáln…

30 věcí, které jsem se naučila za 30 let

Jop. Je mi třicet. 
To je takový ten věk, kdy už by člověk měl mít aspoň rozum, když na moudrost si ještě musí počkat. Ale za 30 let jsem se naučila aspoň základních 30 věcí:


Že silonky mají být neviditelné.Že urputnost, lež a nenávist nikdy nevyhraje.Že mi rychlá chůze dělá sakra dobře, ale nesmí se tomu říkat sport. Že nechci žít/pracovat/přátelit se s těmi, které si před sebou musím neustále omlouvat. Že nedokážu žít bez kysaných mléčných výrobků, ať si kdokoli říká cokoli.Že co způsobím druhému, způsobí mi třetí. Že jsme všichni stejní, jen to máme každý nastavený jinak. Že je super udělat jednou za čas kompletní čistku - v lidech, v šatníku, v práci - a že je úleva chvilku nic nemít. Že prostě nejsem ranní ptáče a nemám s tím problém.Že je potřeba si to dělat hezký. Všude. Že hodní lidé se neopoustějí! Že ve všem můžeme klouzat po povrchu, nebo jít do hloubky. Ve všem. Že pavouci nejsou zlí, nejsou zlí, nejsou zlí!Že jsem pořád stejná, i když říkám, že ne. Že nemám chodit spát s …

Co bych letos doporučila Ježíškovi?

Na Vánoce vyvstávají dva problémy: člověk neví, co koupit těm druhým a zároveň neví, co si od nich má přát. Všechno máme, nebo si koupíme a spoustu věcí nechceme, aby za nás vybíral někdo jiný. (To podtrhávám, mami!)

Takže jestli máte podobné problémy, tak si pojďme přát něco z těch materiálních potěšení, které ovšem dávají smysl - jsou čistě přírodní nebo udržitelné a radost budou dělat někdy i po dlouhých desítkách let.
Niche parfém: Linda Landenberg: Lavender & wool  Jestli něčeho není dost, tak je to vůní. Parfémů. Ideálně niche parfémů, které používají kvalitní suroviny, z velké části přírodní, a které jsou tak neotřelé, že vás okolí identifikuje na míle daleko. Lavender & wool obsahuje francouzskou levanduli, lavandin, čokoládu, pačuli, mléčné tóny, kardamon, ale i pepř, šalvěj muškátovou, kmín či cedrové dřevo. Finální vůně je příjemně pudrová, lehce mýdlová, připomínající vůni vlněných svetrů a pytlíčků levandule v nich schovaných.  Přírodní svíčka: L’ODAÏTÈS Přírodní …