Rodinné konstelace:-)


Drazí přátelé,

velice se omlouvám za menší větší zpoždění, se kterým píšu.

Ale tyto dny věnuji jen sama sobě. Dlouho jsem pracovala na seminářích Rodinných konstelací /prima metoda, jak dát svému životu nový vítr za pomoci srovnání si vztahů v rodině/, tento víkend jsem sama klientem.

Vlastně jsem tam nešla z žádným problémem, jen si nechat vyčistit rodinu, předky a odprostit se od jejich vlivu, abych mohla žít šťastně jinde, jen se svým přítelem.

Je úžasné vidět, jak se věci dávají do pohybu, jak se vztahy mezi lidmi mění, čistí, jak se probouzejí hluboko uložené bolesti mnoha generací a jak nacházíme ŘEŠENÍ SVÝCH POTÍŽÍCH...

Pokud vás tato technika zaujala, přikládám odkaz na článek.
Dnes jsem se vám jen chtěla omluvit a od příštího týdne opět články obden:-)

JO! Za týden odjíždím na dobrodružnou výpravu napříč východní Evropou, tak se na chvilku stane z tohoto blogu blog cestovatelský.

Budu psát o tom, jak nás přepadli, znásilnili, ale my jim statečně unikli. Jak jsme stopovali, jak nám bylo blbě z místních specialit a další zážitky, které se jistě na cestě přihodí...:-)

Přeju vám krásné dny, nádherné dovolené. A tady odkaz:-):

http://www.dreamlife.cz/article.php?id=2045

2 komentáře:

  1. A kam chodíš na konstelace, dlouho o tom uvažuji,ale nějak pořád nevím ..:/

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Jani, nejlepší tady v ČR je paní Tužková, firma Equilibrium na Vinohradech. Jako jediní mají taky právo vydávat knížky zakladatele RK:-)

      Vymazat