Přeskočit na hlavní obsah

Narozeniny - o samotě a přitom se spoustou lásky a přátel


Dnešním blogem chci moc poděkovat všem, kteří mi poslali všechna ta nádherná přáníčka k narozeninám. Četla jsem je sice až dnes, den poté, ale o to lepší to je....

Ptáte se, jak jsem v Itálii slavila.
Inu, přítel je nyní v Anglii, takže jsem na pár dní osiřela. Rozhodla jsem se, že nebudu pracovat a nepůjdu ani na internet a že den bude patřit jenom mně.

Když jsem odjížděla, rodinka mě zásobovala taškou dárečků, a tak jsem vstala, zacvičila a šla trhat...:-) Výborné, byl to krásný okamžik. Uplně miluju DVD Slunce, Seno, kytku do vlasů, naušničky, svíčky a svou oblíbenou BIO kosmetiku, jež jsem tady zatím neobjevila! Miluju to všechno!

Mezi dárečky byl malý diář- Tajemství: Kniha vděčnosti od Rhondy Byrde. Ač se třeba tolik nepřikláním k fenoménu Tajemství, tohle je nádherný diář, kam si denně zapisuju vše, za co jsem vděčná.

Dneska tam přibude že za to, že si na mě vzpomnělo tolik lidí! Tolik kamarádů i tolik dosud neznámých osob! A všichni jste mi přáli štěstí. Když máte takové kamarády, potřebujete ještě více štěstíčka?

A tak ho mám do zásoby...kdybyste štěstí a zdraví potřebovali, stavte se, máte ho u mně:-)

Moc vám tedy děkuji, udělali jste mé narozeniny, které by byly jinak o samotě, krásné:-)
Děkuji, mám vás ráda! Vážně:-)

Luc.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Tleskám: 4 nejlepší novinky přírodní kosmetiky roku 2019!

Rok 2019 byl mimořádně silný na poznání. Minimálně na poznání skvělých kosmetických bio značek.
Přesto jsem si řekla, že vyberu pouze 4 značky, které jsou na trhu nově a tento rok mě naprosto uchvátily. 

Už je určitě znáte. Mluví se o nich, píše se o nich a já je zmiňuji pravidelně: u 3 ze 4 jsem měla možnost poznat přímo výrobce a jejich filosofii, jako velké plus u všech čtyř značek vnímám i to, že k nám nepřiletěly přes půl planety, nýbrž maximálně od sousedních států a vždy jde o malé, poctivé výrobce, někdy i rodinnou firmu.

1.) dieNikolai

Země původu:Rakousko
Proč je miluju: 100% regionální a biodynamický produkt z Wachau
Pravdou je, že už jsem o dieNikolai psala loni touto dobou, jelikož jsou v Česku od podzimu 2018. Tento rok jsem však mohla poznat přímo výrobce a dvakrát zavítat tam, kde se to celé míchá - do biodynamických vinic ve Wachau, kde zrovna probíhala mimo jiné sklizeň šafránu. Zásady dieNikolai stojí na biodynamice, tedy pěstování bez chemických postřiků a s minimáln…

30 věcí, které jsem se naučila za 30 let

Jop. Je mi třicet. 
To je takový ten věk, kdy už by člověk měl mít aspoň rozum, když na moudrost si ještě musí počkat. Ale za 30 let jsem se naučila aspoň základních 30 věcí:


Že silonky mají být neviditelné.Že urputnost, lež a nenávist nikdy nevyhraje.Že mi rychlá chůze dělá sakra dobře, ale nesmí se tomu říkat sport. Že nechci žít/pracovat/přátelit se s těmi, které si před sebou musím neustále omlouvat. Že nedokážu žít bez kysaných mléčných výrobků, ať si kdokoli říká cokoli.Že co způsobím druhému, způsobí mi třetí. Že jsme všichni stejní, jen to máme každý nastavený jinak. Že je super udělat jednou za čas kompletní čistku - v lidech, v šatníku, v práci - a že je úleva chvilku nic nemít. Že prostě nejsem ranní ptáče a nemám s tím problém.Že je potřeba si to dělat hezký. Všude. Že hodní lidé se neopoustějí! Že ve všem můžeme klouzat po povrchu, nebo jít do hloubky. Ve všem. Že pavouci nejsou zlí, nejsou zlí, nejsou zlí!Že jsem pořád stejná, i když říkám, že ne. Že nemám chodit spát s …

Co bych letos doporučila Ježíškovi?

Na Vánoce vyvstávají dva problémy: člověk neví, co koupit těm druhým a zároveň neví, co si od nich má přát. Všechno máme, nebo si koupíme a spoustu věcí nechceme, aby za nás vybíral někdo jiný. (To podtrhávám, mami!)

Takže jestli máte podobné problémy, tak si pojďme přát něco z těch materiálních potěšení, které ovšem dávají smysl - jsou čistě přírodní nebo udržitelné a radost budou dělat někdy i po dlouhých desítkách let.
Niche parfém: Linda Landenberg: Lavender & wool  Jestli něčeho není dost, tak je to vůní. Parfémů. Ideálně niche parfémů, které používají kvalitní suroviny, z velké části přírodní, a které jsou tak neotřelé, že vás okolí identifikuje na míle daleko. Lavender & wool obsahuje francouzskou levanduli, lavandin, čokoládu, pačuli, mléčné tóny, kardamon, ale i pepř, šalvěj muškátovou, kmín či cedrové dřevo. Finální vůně je příjemně pudrová, lehce mýdlová, připomínající vůni vlněných svetrů a pytlíčků levandule v nich schovaných.  Přírodní svíčka: L’ODAÏTÈS Přírodní …