Doznání!


Život je krásný, přátelé. Zvláště, pokud máte tak milé kamarády jako my s přítelem a když vám sluníčko praží už od rána do oken.
Na pár dní jsme se nyní nakvartýrovali do domu našich německo-ruských přátel, páru, jenž je okouzlující, milující a velice harmonický. Žijou v krásné čtvrti a jejich byt je letní, prosluněné sídlo (to teda náš taky:-)!)

Hned mi došla jedna věc - ona je úžasná, žije zdravě, připravuje skvělé svačiny, nakupuje hodně BIO potravin a celý byteček připomíná nádherné království.
Vždycky jsem tak perfektně zorganizovaná toužila být. Místo toho však radši používám papírové nádobí, které se dá hned vyhodit, aniž by se muselo mýt. Většinu věcí nevidím a jak říká moje maminka, ani ten bordel nevidím.

Většinou jsem unešená tím, co právě vymýšlím nebo tím, co jím (to častěji). Když už musím uklidit, většinou jen nahážu věci z povrchu pryč. Prostě životní pohoda, ne?

NIKDY ale opravdu NIKDY k nám nechoďte na návštěvu BEZ OHLÁŠENÍ. Jinak by se mohlo stát, že byste ten příval "flegmatické domácnosti" nemuseli vydržet!

Moc bych si přála být stejně krásnou, dobrou a úžasnou hospodyňkou a ráda bych také jedla jako ptáček. Ale bohužel, jsem žrout a bordelář. A o to víc si cením, když k nám nějaká návštěva zavítá a VYDRŽÍ...:-)

Mějte se krásně a zůstaňte takoví, jací jste:-)
Luc.

2 komentáře:

 1. Jakobych nastavila zrcadlo domácnosti vlastní :-) Manželovi zpočátku dělalo problém tento životní styl přijmout, když jsme si ovšem rozdělili role fifty-fifty a ukázalo se, že pořádek se sám neudělá, smířil se s tím a návštěvy už si také zvykly psát předem...

  Ó jak mě uspokojuje vědomí, že nejsme sami!!! ;-) Šárka J.

  (Je vidno, že nejsem anonym, bohužel, příroda mě neobdařila nadáním pro virtuální svět a jeho nástroje)

  OdpovědětVymazat
 2. Ach moje zlatá Lucinko..
  Asi opravdu bude něco na tom, že jsem tvou věrnou kopií co se týká vlastností. Při čtení tohoto článku jsem viděla sebe..:-) :-D

  OdpovědětVymazat