Podzimní večer a pár vzpomínek...


Abych pravdu řekla, dnes se necítím zrovna nejlíp. Vydali jsme se na obří nákupy a jsem z toho zničená ještě teď! To je asi divné na ženskou...ne?

Ležím v posteli s vyhřívací dekou a celý den si tak nějak vzpomínám na ty podzimní večery jako malá u našich. Taková ta atmosféra, že už jsem všechny úkoly do školy udělala a teď mám čas.

Většinou jsem si dala horký kakao (kdy jsem ho vlastně měla naposledy?), na nohy hodně teplé ponožky pletené od babičky, dala nohy na topení a koukala se na nějakou echt českou komedii z 80.let. To mě hodně bavilo!

Dodnes cítím tu vůni nicnedělání, pohody, tichého štěstí a teplo domova. Doma jsem i tady ve Florencii, ale místo podzimních dní je tu tak trochu babí léto, zatímco byt je studenej. Nemám tu kakao, pouze italskou MTV a rozhodně to není nicnedělání - dopsat tohle, tady uzávěrka, najít témata na příští týden, dopsat poslední deal a aspoň otevřít učebnici angličtiny.
Ale mám tu svého prince a tohle je má nová rodina. Kdybych měla ještě víc, už by to byl vážně bonus:-)

Mějte krásnou sobotu i neděli, užívejte si klidu, rodinky a vědomí, že o víkendu nic nemusíte. Dejte si něco dobrýho a zalezte také do peřin!

Děkuji a krásný večer,
Luc.

Žádné komentáře:

Okomentovat