Přeskočit na hlavní obsah

Případ Aničky Janatkové


Zdravím vás!

Ač se na tomhle blogu nevěnuji ničemu negativnímu, neboť tím náš živí noviny, internet a zprávy, pak dnes musím udělat výjimku.

Jde o případ Aničky Janatkové - holčičky, která se jaksi "ztratila" předminulou středu a od té doby je policie zcela zoufalá. Všichni doufáme (ale už jen málokdo z nás věří), že se podaří malou holčičku najít a v pořádku předat rodičům.

Moc bych si to přála. Ten strach, že se ten druhý už nevrátí domů jsem zažila poměrně nedávno a myslela jsem, že zešílím. Neumím si představit, že bych byla maminka a moje Anička by se jednoho dne nevrátila a nestačila se ani rozloučit!

Bohužel už nevěřím na pohádku v dobrý konec. Na druhou stranu my Češi nejsme sadisti, abychom unášeli děti a drželi ve sklepení. Přála bych si konec, ale něco mi říká, že případ bude už brzo ukončet BEZ VÝSLEDKŮ.

Policie dělá co může, to ji neberme, nezaslouží si naši kritiku. Chci tímto článkem říct, že se tohle může stát každému z nás. A kdo z nás se s těmi druhými loučí tak hezky, jako by ho viděl naposledy? Kdy říkáme při odchodu jak se máme rádi? A kdy těm druhým za vše poděkujeme?

Čekám na další zprávu o té malé a věřím, že se to vše brzo vyřeší a že viník bude pěkně pekelně po zásluze potrestán!
A co Vy...věříte, doufáte, tušíte, víte nebo máte nějaký názor?

Nezapomínejme, jak je důležité se loučit...
Mám vás všechny moc ráda!
Luc.

PS: Zde je video o Aničce s prosbou o pomoc. Rozesílejme ho dál, nikdy nevíme, kdy to sami budeme potřebovat...

http://email.seznam.cz/redir?hashId=1798446626&to=http%3a%2f%2fwww%2eyoutube%2ecom%2fwatch%3fv%3dV2gObHWrHgA

Komentáře

  1. je to hrozne co musela zazit anicka janatkova, taková krasna a jeste mlada slecna nebo jeste holcicka je chudak vsechno mela pred sebou celej zivot. je to hrozne kazdy den zapaluji svicku pro anicku ahoj Paja

    OdpovědětSmazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Tleskám: 4 nejlepší novinky přírodní kosmetiky roku 2019!

Rok 2019 byl mimořádně silný na poznání. Minimálně na poznání skvělých kosmetických bio značek.
Přesto jsem si řekla, že vyberu pouze 4 značky, které jsou na trhu nově a tento rok mě naprosto uchvátily. 

Už je určitě znáte. Mluví se o nich, píše se o nich a já je zmiňuji pravidelně: u 3 ze 4 jsem měla možnost poznat přímo výrobce a jejich filosofii, jako velké plus u všech čtyř značek vnímám i to, že k nám nepřiletěly přes půl planety, nýbrž maximálně od sousedních států a vždy jde o malé, poctivé výrobce, někdy i rodinnou firmu.

1.) dieNikolai

Země původu:Rakousko
Proč je miluju: 100% regionální a biodynamický produkt z Wachau
Pravdou je, že už jsem o dieNikolai psala loni touto dobou, jelikož jsou v Česku od podzimu 2018. Tento rok jsem však mohla poznat přímo výrobce a dvakrát zavítat tam, kde se to celé míchá - do biodynamických vinic ve Wachau, kde zrovna probíhala mimo jiné sklizeň šafránu. Zásady dieNikolai stojí na biodynamice, tedy pěstování bez chemických postřiků a s minimáln…

30 věcí, které jsem se naučila za 30 let

Jop. Je mi třicet. 
To je takový ten věk, kdy už by člověk měl mít aspoň rozum, když na moudrost si ještě musí počkat. Ale za 30 let jsem se naučila aspoň základních 30 věcí:


Že silonky mají být neviditelné.Že urputnost, lež a nenávist nikdy nevyhraje.Že mi rychlá chůze dělá sakra dobře, ale nesmí se tomu říkat sport. Že nechci žít/pracovat/přátelit se s těmi, které si před sebou musím neustále omlouvat. Že nedokážu žít bez kysaných mléčných výrobků, ať si kdokoli říká cokoli.Že co způsobím druhému, způsobí mi třetí. Že jsme všichni stejní, jen to máme každý nastavený jinak. Že je super udělat jednou za čas kompletní čistku - v lidech, v šatníku, v práci - a že je úleva chvilku nic nemít. Že prostě nejsem ranní ptáče a nemám s tím problém.Že je potřeba si to dělat hezký. Všude. Že hodní lidé se neopoustějí! Že ve všem můžeme klouzat po povrchu, nebo jít do hloubky. Ve všem. Že pavouci nejsou zlí, nejsou zlí, nejsou zlí!Že jsem pořád stejná, i když říkám, že ne. Že nemám chodit spát s …

Co bych letos doporučila Ježíškovi?

Na Vánoce vyvstávají dva problémy: člověk neví, co koupit těm druhým a zároveň neví, co si od nich má přát. Všechno máme, nebo si koupíme a spoustu věcí nechceme, aby za nás vybíral někdo jiný. (To podtrhávám, mami!)

Takže jestli máte podobné problémy, tak si pojďme přát něco z těch materiálních potěšení, které ovšem dávají smysl - jsou čistě přírodní nebo udržitelné a radost budou dělat někdy i po dlouhých desítkách let.
Niche parfém: Linda Landenberg: Lavender & wool  Jestli něčeho není dost, tak je to vůní. Parfémů. Ideálně niche parfémů, které používají kvalitní suroviny, z velké části přírodní, a které jsou tak neotřelé, že vás okolí identifikuje na míle daleko. Lavender & wool obsahuje francouzskou levanduli, lavandin, čokoládu, pačuli, mléčné tóny, kardamon, ale i pepř, šalvěj muškátovou, kmín či cedrové dřevo. Finální vůně je příjemně pudrová, lehce mýdlová, připomínající vůni vlněných svetrů a pytlíčků levandule v nich schovaných.  Přírodní svíčka: L’ODAÏTÈS Přírodní …