Případ Aničky Janatkové


Zdravím vás!

Ač se na tomhle blogu nevěnuji ničemu negativnímu, neboť tím náš živí noviny, internet a zprávy, pak dnes musím udělat výjimku.

Jde o případ Aničky Janatkové - holčičky, která se jaksi "ztratila" předminulou středu a od té doby je policie zcela zoufalá. Všichni doufáme (ale už jen málokdo z nás věří), že se podaří malou holčičku najít a v pořádku předat rodičům.

Moc bych si to přála. Ten strach, že se ten druhý už nevrátí domů jsem zažila poměrně nedávno a myslela jsem, že zešílím. Neumím si představit, že bych byla maminka a moje Anička by se jednoho dne nevrátila a nestačila se ani rozloučit!

Bohužel už nevěřím na pohádku v dobrý konec. Na druhou stranu my Češi nejsme sadisti, abychom unášeli děti a drželi ve sklepení. Přála bych si konec, ale něco mi říká, že případ bude už brzo ukončet BEZ VÝSLEDKŮ.

Policie dělá co může, to ji neberme, nezaslouží si naši kritiku. Chci tímto článkem říct, že se tohle může stát každému z nás. A kdo z nás se s těmi druhými loučí tak hezky, jako by ho viděl naposledy? Kdy říkáme při odchodu jak se máme rádi? A kdy těm druhým za vše poděkujeme?

Čekám na další zprávu o té malé a věřím, že se to vše brzo vyřeší a že viník bude pěkně pekelně po zásluze potrestán!
A co Vy...věříte, doufáte, tušíte, víte nebo máte nějaký názor?

Nezapomínejme, jak je důležité se loučit...
Mám vás všechny moc ráda!
Luc.

PS: Zde je video o Aničce s prosbou o pomoc. Rozesílejme ho dál, nikdy nevíme, kdy to sami budeme potřebovat...

http://email.seznam.cz/redir?hashId=1798446626&to=http%3a%2f%2fwww%2eyoutube%2ecom%2fwatch%3fv%3dV2gObHWrHgA

2 komentáře:

  1. je to hrozne co musela zazit anicka janatkova, taková krasna a jeste mlada slecna nebo jeste holcicka je chudak vsechno mela pred sebou celej zivot. je to hrozne kazdy den zapaluji svicku pro anicku ahoj Paja

    OdpovědětVymazat