Meditace díků:-)


Ahoj i dnes:-) Zrovna teď, v tom nejhorším období dešťů a bouřek (ano, v listopadu tu máme pořádné "letní" bouřky) mě napadl dnešní příspěvek...MEDITACE DÍKŮ!

Pro větší klid na duši a šťastnější mysl nepotřebujete nic víc, než jen děkovat. Zvykla jsem si děkovat za vše a vždy žasnu, co to dokáže. Vděčnost dokáže eliminovat vše negativní. Vděčnost nás dokáže rozzářit a dodat nám úplně nové vibrace - vibrace lásky, hojnosti a radosti. Nemám ráda veškeré odkazy na sílu podvědomí v tom smyslu, že když budeme pozitivně myslet, bude i náš život pozitivní. Je to velká moc, ale jak chceme přestat myslet na to špatné, že? Jak pracovat s negativními myšlenkami si řekneme někdy příště, teď jsme u vděčnosti.

Ta působí okamžitě! Zkuste si alespoň občas na pár minut zavřít oči,
v duchu si promítat vše, za co jsme vděční (lidé, věci, zážitky, emoce...) a v duchu za ně také poděkovat. Pak si to v bodech zapište. Pár bodů stačí k tomu, abychom se na svět začali častěji usmívat a aby se svět začal usmívat na nás...

Děkovat můžeme po celý den za vše, co dostáváme. Nemusí to být upřímné, chce to jen změnit vibrace, nikoli myšlenky:-)!
Cesta za štěstím není ani tak trnitá a bolavá. Stačí mít jen vděčné srdce! Takže děkuji velice za všechny vaše reakce, úsměvy i za to, že tohle blog stále čtete...DĚKUJI!
Luc.
PS: No a už zase svítí sluníčko, jsem se do toho děkování opřela nějak moc!

Žádné komentáře:

Okomentovat