Tajemství módních fotografů

Jelikož jsem nikde na netu nenašla prdelaté modelky, musí vás tímto článkem doprovázet fotky moje:-)

Jeden odstrašující příběh z focení...

Jde o velice uznávaného a vlivného fotografa. Zákulisí českého showbysnysu zná dobře - to on některé lidi dokázal proslavit, "udělat" jim image a osobní styl.
Jeho díla patří mezi ty nejpreciznější, nejšokující a zároveň nejpřitažlivější. Dokáže zobrazit jakoukoli emoci, nafotit jakékoli křivky...

To jen pár superlativ pro začátek:-)

Jednoho dne mi nabídl focení, potřeboval dokončit jeden projekt a já byla přesně typ, který potřeboval. Byla to pro mě čest a fotky, které toho odpoledne vznikly pokládám pořád za jedny z nejlepších...
Nicméně focení neprobíhalo zrovna ideálně. Hned jak odešla vizážistka se stylistkou, vyslechla jsem si, jaké je utrpení fotit takové tvary, které mám...


"To Ti nikdo neřekl, že bys potřebovala dát tak 5 kilo dolů?" začal rádoby nevinně. "Taková mladá a už takovej zadek! Se na sebe podívej, jseš jak balon," dodal.

Pro upřesnění: Mám tak 53kg na výšku 172cm...:-)

"A nohy taky nemáš nejštíhlejší, jak to na těch fotkách bude asi vypadat? Musíme to teď nasvítit z boku, což se moc nehodí..."

Cvak, cvak, cvak...dalších pár desítek fotek.


"Zajímalo by mě," opět začal, "jak s Tebou vůbec někdo může jít do postele, vždyť ho musíš zalehnout!" smál se na můj účet. "Chápej, každej chlap (KAŽDEJ!!!) chce mít krásnou a reprezentativní štíhlou ženskou. Né žádnou Mařenu z prasečáku, rozumíš?"
Náhodou, taková Blažena Škopková byla i v kravíně docela kus!

Takže drazí muži, děkuji vám za všechny komplimenty, které jste mi kdy dali, ale ujasněme si to - spát s vámi nebudu, ještě bych vás zalehla. Nebo bych vám svými 53 kily mohla způsobit doživotní zranění a kdo by mě pak obhajoval?

A drahé ženy všech velikostí, podobným mužům se vyhýbejte. Ne protože by vás nesmyslně kritizovali, to ne. Ale proto, že si sami léčí vlastní komplexy. A z čeho asi? Přesně!
Tak vidíte, to vám za to nestojí:-)

Luc.

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho na FB či Twitteru. Děkuji vám:-)

7 komentářů:

 1. Znám ho?
  :-D

  ... znám dost takových. Nicméně, nejlepší řešení je: "Když se vám moje prdel nelíbí, naschledanou!"

  Neříkej že tyhle fotky jsou od onoho fotografa...

  OdpovědětVymazat
 2. Ne ne, Durduin, tyhle fotky nejsou od něj...to by byla nápověda:-). Tvá slova jsem také použila a od té doby ho neviděla...:-)
  Měj se krásně!

  OdpovědětVymazat
 3. Kolik měl ten člověk promile a dioptrií na každém oku, když Ti vykládal o Tvém (!!!!) velkém zadku? Takové kopat někam okovanou botou, fakt :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Debil.....jako s takovou bych já vypadala jako slonice a pokud vím tak kluci chtějí pořádný holky a ne kostry...:-D Navíc modelky nikdy nejsou ideální a vždycky se na těch fotkách upravujou aby vypadali "doponale". Pro koho je tahle dokonalost opravdu dokonalá nevím...ale dělá to z mladých holek vychrtlinky bez života, který si myslí že mít pár kilo navíc je smrtelný....chjo :-(

  OdpovědětVymazat
 5. Jsem ráda za tak pozitivní reakce, díky. Je vidět, že nám kult vychrtlinek odchází. Možná pak se dá pan fotograf na focení krajinek a miminek:-)

  OdpovědětVymazat
 6. Ty prosím tě kila dolů žádný nedávej, nic by z Tebe nezbylo.:-) Teď mi trošku kleslo sebevědomí, já mám 170 cm a mám 54 kilo. Chci mít postavu jako ty..

  OdpovědětVymazat
 7. kde jsou ty doby, kdyby byly holky krev a mlíko sexuální symboly? tohle mi říct chlap a měl by otisk lodičky v xichtě! já jsem oproti tobě asi mamut teda:D co to bylo za fotografa?

  OdpovědětVymazat