Vánoční NEJ


NEJoriginálnější vánoční omluvenka do školy: "Omlouvám dceru ze dne 22.12., musí ještě uklidit, slepit cukroví a zabít kapra. Děkuji."


NEJkrásnější vánoční film: Gurmánská láska. Letos jsem ji sice v programech českých televizí nenašla, tak doporučuji stáhnout:-)

NEJkrásnější vánoční dárek: Přeci všechno, co je darováno z lásky:-)

NEJoriginálnější vánoční přání: Milý Ježíšku, ještě by mě potěšil Domestos 2v1  (né Savo!), vůně a červená štětka na záchod a nový mop na vytírání (od mojí 17 leté sestřičky - budoucí učitelka, no:-)

NEJlepší vánoční citát: "Vánoce jsou, když děti píšou Ježíškovi, co chtějí, a dospělí to platí. Schodek rozpočtu je, když dospělí po vládě něco chtějí, a jejich děti to pak platí."

NEJkrásnější vánoční pohádka: Sám doma! Jeden z mála příběhů, na které se většina z nás dokáže dívat rok co rok bez omrzení.

NEJvánočnější klipy: Christmas in my heart a The Best side of life od Sarah Connor. Voní po lásce.

NEJkrásnější vánoční města: Berlín, Pasov, Norimberk a Vídeň. Nevoní už tak po lásce, jako po svařáku:-)


NEJhorší vánoční SMS: "Vazena slecno,tady Jezisek.Chtel jsem Vam sice puvodne dat po stromecek tu novou Nokii ale protoze mi muj andel Alfred rekl ze jste dnes mela v 10,26 jedine prani aby Vam nekdo poslal SMSku tak Vam ji k Vanocum posilam.Timto jste vycerpala bonus na darky a pod stromecek jiz nic jineho nedostanete." S pozdravem Jezisek


NEJsladší vánoční město: perníkové město Bergen v Norsku. Perníkové město se skládá ze stovek miniaturních budov, lodí, mostů a dalších staveb, vytvořených z perníku a reprezentujících Bergen, který je jedním z nejkrásnějších měst v Norsku.

NEJvánočnější web: www.vanoce1px.cz


NEJkrásnější vánoční tradice: pouštění lodiček ze skořápek oříšků. Házením střevíčku bych se sem bála napsat:-)

NEJkrásnější Vánoce jsou: s těmi, které máme rádi...


Nechť máte nezapomenutelné Vánoce 2011,
Luc.

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho na Twitteru či Facebooku. Děkuji:-)

2 komentáře:

  1. Myslim, že nejlepší vánoční film (světový) je jednoznačně Láska Nebeská. A nejlepší pohádka jsou Tři oříšky pro Popelku :oD

    OdpovědětVymazat