Jak NIKDY NIKDY NIKDY (!!!) NIKDY nebalit ženu na ulici


Buď hodnej kluk a já ti schválím projekt za 10milionů dolarů:-)

Už nějakou dobu se zabývám partnerskými vztahy a především tím, jak si své protějšky nacházíme, jak je oslovujeme, kam je zveme na rande a jak udělat ten nejlepší dojem. A BOOM! Najednou dostanu tak krásný případ špatného pozvání do baru, že se o něj musím podělit, čtěte pozorně!

Tedy, na mě platí jen pár pravidel úspěšného svádění a to:
a) chlap musí mít vždycky navrch
b) chlap mi nikdy nesmí dát najevo, že jsem krásnější, chytřejší a obdivovanější než je on (ikdyby to byla pravda)
c) chlap musí být chlap - tedy alespoň o dobrých 15 let starší...

Zastavil mě klučina (tak 18let) na ulici s tím, že by potřeboval poradit. Bylo mi divné, že z Václaváku netrefí do Palladia, ale ráda jsem mu cestu vysvětlila. Byl to Slovák, ale já si dovolím jeho věty přetlumočit do češtiny: "Víte, no, ehm, tedy, jako nemusíte, ale víte...my jsme tady s kamarádem už týden a strašně se v Praze nudíme," povídá sklesle. "Víte, no, tedy, takhle - potřebovali bychom nějaký ženský, co by s náma šli do baru. Šla byste? Můžete vzít kamarádky, čím víc tím líp!"Velice slušně jsem klučinovi vysvětlila, že mě už se podobné barové dýchánky netýkají. "Ale rozhlídněte se kolem, tady v Praze najdete tisíce krásných holek, který půjdou rády," chlácholila jsem ho. V tom se rozzuřil nebo možná šel do slz. Vzlykal, prskal a litoval se. "No to ne! Já mám jenom jednoho kamaráda a s tím tu jsem. Žádný ženský nás NIKDY nechtěli, už jsme úplně zoufalí, co máme dělat? Žádná nás nechce, to bude tím, že nemluvíme česky!" dodal hlasitě a utíkal pryč.

Myslím, že českým holkám slovenština nevadí. Před čím ovšem utíká každá jsou zoufalci, kteří místo aby začali normálně konverzovat spadají do sebelítosti a tím se snaží obměkčit ženské srdce. Žena ovšem podvědomě hledá silného otce pro svého potomka, nikoli potomka jako partnera:-)

Mějte se krásně, dámy a pánové!
Luc.

4 komentáře:

 1. Ahoj. Tvůj blog jsem našla přes kámošku.cz a přijde mi jako jeden z nejlepších, o kterém se zmínili. :)
  Máš velmi zajímavé tipy na články, hlavně mě zajímá modeling. :)
  Už dlouhou dobu jsem si řikala, jak by mě tenhle "koníček" byvil, něčím ně zkrátka nadchl. Ovšem nejsem si několika věci jistá a po přečtení rozhovoru s tebou u té kámošky, jsem se sem musela přijít kouknout a zeptat se profesionála. :)

  Říkám si, není pozdě, že mi je (už) 16 let a ještě jsem modelku vůbec nebyla?
  Největší problém hraje výška. mám 169 cm. (Naštěstí) snad ještě podle doktorky pár cenťáků poporostu, ale už ne o moc... :(

  Máš třeba nějaký tipy na agentury, kde by mě i přesto vzali? V jaké jsi ty? :)
  S pozdravem Dominika.

  OdpovědětVymazat
 2. Milá Dominičko, děkuju za nádhernou zprávičku.

  Co se modelingu týče, myslím, že máš ty nejlepší předpoklady, i když bych samozřejmě potřebovala vidět nějaké fotky. Tvůj věk je ideální, někdo začíná už ve 14 letech, ale to není nezbytné. V 16 letech se dokážeš hodně naučit a výhoda je, že už nechodíš na ZŠ:-)
  Co se výšky týče - v modelingu je 170+ cm základ, k fotomodelingu stačí i míň (na fotkách to není vidět).

  Zkus mi poslat nějaké fotky na email: luciexkunesova@gmail.com a třeba spolu vybereme ty, které bys mohla poslat do agentur. Zkus kontaktovat Bohemia Model, Studio 91, PH Models, Eskimo nebo Unique one. Jsou to ty nejsilnější agentury na trhu a pokud pro ně budeš zajímavá, přijmou Tě nehledě na výšku:-)

  Zkus mi prosím poslat některé Tvé fotky a já se na ně mrknu a odpovím:-).
  Hezký den a hodně štěstí!
  Luc.

  OdpovědětVymazat
 3. Díky za zpětný koment, poslala jsem ti mail před pár minutkama. ;)

  OdpovědětVymazat
 4. No jo co čekáš od kluka, kterýmu je 18 let :) i když toto by mi padlo tak k 15 letům :)

  OdpovědětVymazat