Návrat ke kořenům...návrat do Plzně:-)

Tak trochu idea:-)


Zdravím vás!

Právě se zahřívám u topení po celodenním focení s jedním plzeňským panem fotografem. Chci říct, nebyla zima, ale prochladla jsem perfektně:-(.

Na jeho nabídku jsem kývla, neboť myšlenka, že opět pojedu do Plzně - do města, kde jsem strávila 4 nejkrásnější roky svého života, byla ohromující. Studovala jsem hotelovku na Borech, žila na intru, utíkala v noci, jezdila 3x týdně za prací do Prahy (a pak už za chlapama), lhala o svých brigádičkách i o tom, kde trávím noci.

Moje úplně první profi fotka z roku 2007


Milovala jsem ten dobrodružný život - kam vítr, tam plášť. Nafotila jsem tam své první fotky, dostala první práci jako hosteska a splnila si mnoho snů. Našla stovky úžasných přátel a získala pocit, že PLZEŇ je to nejkrásnější a vlastně zcela nejideálnější město k životu.

Pak jsem se přestěhovala do Prahy, do Florencie a dneska si nostalgicky říkala, že já blbá nezůstala v Plzni:-). Ale všechno má svůj čas a ten když uzraje, je čas jít dál. A tak jsem sbalila svých "pár" švestek a odjela za novým životem. Ale dneska se vrátila a stačila se sejít s těmi, které mám ze srdce ráda.

Je krásné žít v Plzni, zvlášť pokud si zvyknete na to jejich otravné tútání a slovíčka jako JAKPA, COPA, SKOPČÁCI, VOŠOUCHY, ŠÚROVAT a VYPUČET.
Věřte nevěřte, tahle slova už umím za ta léta přetlumočit i do češtiny:-) :-D

Vošouchy:-)

Krásný začátek týdne přeji, Luc.

4 komentáře:

 1. V Plzni jsem strávila jen 3 týdny, ale je to tam opravdu překrásný a je to hrozně příjemný místo :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 3. Krásná dokonalá a úžasná Plzeň..:-) Jsem moc ráda, že se ti tam tak líbilo a jsem si jistá, že mě se tam bude líbit stejně..:-) A víš co je skvělé? Že v tom úžasném městě se setkáme spolu..:-)♥♥

  OdpovědětVymazat
 4. Plzeň je nejlepšíííí :)) BYdlim tu s mámou už 6 let..jsem z malýho města :) a tohle je taková větší vesnice..akorát..všude pěšky za chvíli..a je tu krásně..

  OdpovědětVymazat