Rok 2011? Rok plný úspěchu a lásky...


Zdravím vás! Tak jak jste slavili příchod nového roku? S mým přítelem je to vždy sranda slavit - jmenuje se Silvester a hrozně rád povídá o tom, že jeho svátek slaví celý svět. Většinou také přijdeme na party a on se představí svou sladkou češtinou: "Ahoj. Jmenuju se Silvester." "Hahaha," odpoví mu téměř každý Čech "těší mě, já jsem Nový rok!"

Včera jsme ale slavili téměř v kruhu rodinném, patří-li tam naši přátele Philip a Julia. Ona je nádherná Ruska, kterou momentálně zdobí těhotenské bříško (strašně jí to sluší) a on Němec, vlastně tak trochu Čech. Přivezli si ještě ruskou maminku a anglického tatínka...seděli jsme v restauraci u Staromáku, popíjeli vodu, jedli úžasné mořské potvory i českou bramborku. A pak přišel nový rok...

Něco málo jsem o roce 2011 zjistila - bude pod vládou Venuše, planety lásky, takže témata partnerských vztahů budou zřejmě letos číslo jedna. Údajně by to měl být rok plný vnitřních změn, transformace i mírumilovných řešení a kompromisů...uvidíme, těšme se!


Ráda bych vám tedy popřála, aby byl rok 2011 pro všechny dobrým, úspěšným a plodným (ať už to slovíčko znamená cokoli) rokem plným lásky a vnitřního štěstíčka...
Jo a důležité popřát: přeji nám všem, aby všechna naše předsevzetí pro tento rok byla splněna (pokud možno sama a bez námahy, že?:-)

Luc.

Žádné komentáře:

Okomentovat