Modeling, cestování, seberozvoj nebo ještě něco šťavnatějšího?

Zdravím vás všechny!

V první řadě vám chci poděkovat za pěknou čtenost, kterou blog poslední dobou má. Budu se snažit, aby vás články bavily, aby se o blogu dozvědělo co nejvíce lidí a moc mě potěšíte, když budete tento blog sdílet s přáteli:-)

Jak jste si jistě všimli, je tu pár novinek. 

V levém sloupku jsem aktualizovala články ze serverů Dreamlife.cz a Kámoška.cz, které by vás mohly zajímat. Jde především o krásné články o zajímavých lidech a jejich odvaze jít za svými sny, některé jsou o seberozvoji, úspěchu a šťastné mysli. Když nebudete mít po večerech co dělat, začtěte se:-)

Pod tím si také můžete stáhnout knížku Dopisy z hladu. Jde o knihu psanou formou dopisů a je to mix kultur, důležitého životního rozhodování, stěhování se do Itálie a hlavně to vypráví o jednom velkém příběhu lásky...

Na pravé liště blogu zase můžete hlasovat, jaké články vás tu baví nejvíce...poslouží mi to jako vodítko k tomu, abych vymýšlela něco, co vás opravdu zajímá a přitahuje. Chcete číst víc o modelingu? Itálii? Cestování? Nebo vás baví články o lidech, citátky a meditace? Napište mi, hlasujte a dáme to dohromady:-)

Děkuji vám za přízeň i veškeré zprávy, co píšete a zítra se těšte na článek o sexappealu:-)!
Krásný předposlední den v pracovním týdnu a pusu, 
Luc.

3 komentáře:

 1. Ahoj Lucie, rozhodla jsem se, že začnu svůj blog "spřátelovat", a protože ten tvůj navštěvuji pravidelně a ráda myslela jsem, že by jsi možná spřátelila. Více informací najdeš na mém blogu, mimochodem nejzajímavější články jsou ty o modelingu :) čím víc tím líp ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Musím popravdě říct, že tady čtu poslední měsíc vše, co se naskytne. Líbí se mi všechny články, je to zajímavé a dává mi to naději, že něco podobného budu zažívat taky, až dokončím školu a budu stát na vlastních nohou :) takže nemůžu říct, co bych tady nejraději viděla, protože vřískám radostí, když tady vidím doslova cokoliv:) Můžu tě jen poprosit o to, abys v tom, co tady děláš, pokračovala:)

  OdpovědětVymazat
 3. Holky, děkuji vám moc a moc. Budu se snažit pokračovat a budu ráda za Vaše nápady a komentáře. Příští týden jedu fotit do Holandska, to je pro mě úplná novinka, tak budu referovat a snad z toho vznikne hezký článek.

  Shary: Mrknu na Tvůj profil a určitě se spřátelíme. Já se přátelím ráda:-)

  Děkuju a hodně štěstí!
  Luc.

  OdpovědětVymazat