Modeling: Tajný trik těch nejúspěšnějších

Můžeš být jednou z mnoha. Nebou tou jedinečnou.
Krásné úterní ráno,
vím, že na tomhle blogu máte nejraději modeling, a tak jsem dlouze přemýšlela, o čem napsat dnes. Napadl mě jeden krásný malý tip, jak zvýšit své šance u castingu, popř. jak si získat plusové body pro příště...

Takže...jsme na castingu. Natáčí se jedna zahraniční reklama a v sázce je jak lukrativní zakázka, tak něco přes sto tisíc korun (se všemi autorskými právy). Čekárna je přeplněna krásnými dívkami, úspěšnými modelkami i novými tvářemi, které se zatím rozkoukávají a příliš si nevěří.Každá dívka čeká až na ní přijde řada, prohlíží nervózně módní magazín a přeje si být jednou z těch modelek na obálce. Ví, že až ji klient zavolá, bude muset předvést nějakou menší hereckou scénku, ale zatím neví, na co se připravit.

To, kterou si vyberou záleží na odvedeném výkonu a tváři, kterou právě hledají. Z těch tisíce holek to může být jen jedna. Ale na druhou stranu - ty nejlepší modelky jsou ty nejlepší obchodnice, umí se prodat a nadchnou se za každou cenu pro jakoukoli zakázku.

Úspěšné modelky jsou ale vlídné, i když jsou odmítnuté. Vždy poděkují za novou příležitost a zkušenost. Jestli tedy chceš, aby na Tebe klient nikdy nezapomněl, poděkuj mu osobně za jeho čas a do svého dotazníku připiš, že jsi se moc ráda castingu zúčastnila a těšíš se opět na viděnou. "Jestliže jste mě nevybrali dnes, co mohu udělat a zlepšit, abyste mě přijali příště?" 

Úspěšné modelky nejsou pouze krásné s perfektní postavou. Jsou to především OSOBNOSTI a chytré obchodnice!
Vsaď se, že takhle neuvažuje žádná z těch dívek v místnosti a mě osobně se stalo, že klient byl touto větou tak překvapen, že mi odpověděl druhý den SMS a pozval mě na další casting:-). Ať to zní jakkoli, v modelingu se dobré vztahy příliš nenosí, a tak když jim ukážeš, že jsi jiná, zaujmeš...

Přeji hodně štěstí a krásný den!
Luc.

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho s ostatními na Facebooku či Twitteru. Děkuji.

1 komentář:

  1. Děkuji za článek :)) Jsem začínající modelka, takže to určitě vyzkouším.

    OdpovědětVymazat