DOKÁŽEME TO TAKY. DOKÁŽEME SI SPLNIT NAŠE SNY!

Laetitia Casta se ze začátku módním agentům nelíbila: měla příliš velké zuby, široké boky a na modeling obrovská prsa. A dnes je supermodelka!
Ať už jsme kdekoli na cestě za svými sny, nikdy není dostatek motivace, která by nám dodala víru v lepší budoucnost. Tady je pár lidí, kteří se dokázali poprat s nepřízní osudu a dotáhli to tak až na vrchol....

Víte, že Walt Disney byl vyhozen svým šéfredaktorem z práce pro nedostatek představivosti, Enrico Caruso byl svým učitelem zpěvu označen za beznadějný případ a že neúspěch je příležitostí, jak začít znovu a inteligentněji? Příklady mluví samy za sebe...

Albert Einstein, o němž se tvrdí, že je to nejchytřejší člověk, jaký kdy žil, prohlásil: "Celé měsíce a léta jen přemýšlím a přemýšlím. Děvetadevadesátkrát dojdu ke špatnému závěru. Teprve posté naleznu správné řešení."

Když Luciano Pavarotti končil vysokou školu, nemohl se rozhodnout, zda se stát učitelem, či pěvcem. "Luciano, na dvou židlích se sedět nedá. Musíš si vybrat." řekl mu jeho otec. A Pavarotti si vybral zpěv. Trvalo mu sedm let namáhavého studia, než získal profesionální angažmá. A dalších sedm let, než se dostal do Metropolitní opery. Svou židli si však vybral, a to úspěšně.Henry Ford zapomněl zabudovat do prvního auta, které vynalezl, zpátečku. V budově, kde sestavil své první auto, opomněl postavit dostatečně široké dveře, aby auto vůbec mohlo projet ven. V Greenfiel Village je dodnes k vidění díra, kterou musel dodatečně do zdi vybourat.

Michelangelovi jednou jeden jeho host řekl: "Nevidím, že byste od doby, co jsem tu byl naposledy, ve svém díle nějak pokročil." "Ale ano, pokročil. Pohleďte, zde jsem zjemnil linie a tuto partii jsem přepracoval." "To jsou jen maličkosti!" oponoval host."Možná," řekl Michelangelo, "Avšak z maličkostí vzniká dokonalost, a dokonalost není maličkost!"


Kate Moss - jedna z nejznámějších topmodelek, která chodila ty nejlepší přehlídky, ač má pouho pouhých 168cm. Nejsou to zázraky, je v tom píle a odvaha se nebát!

A věděli jste, že čím větší jsou obtíže, tím větší i sláva, když je překonáme? To řekl Epikuros.
Takže tfuj tfuj a s chutí za našimi sny,

Luc.

Zdroj: Slepičí polévka pro duši, 5.porce:-)

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho prosím s ostatními. Děkuji moc.

6 komentářů:

 1. úžasný, nádherný, báječný inspirující článek....přesně takový jaká jsi ty ;)

  OdpovědětVymazat
 2. lidi s podobnými názory najdeš na www.mujtyp.cz
  Možná tam najdeš pár spřízněných duší...

  OdpovědětVymazat
 3. Jak jen jsem tě neviděl dřív...ani víc psát nebudu...takových přátel potřebuji alespoň 10 snad se mi povede si je vychovat...a mám teď právě Ilusion Dejá Vu

  OdpovědětVymazat
 4. Děkuji, přátelé, jste hodní...na web hned mrknu, díky za tip:-)

  OdpovědětVymazat
 5. Krásný článek.Tvůj styl psaní je ůžasný! Moc se mi tvé články líbí.Pokračuj vtom :)

  OdpovědětVymazat
 6. Veľmi inšpiratívny článok. Toto blúdenie po tvojich starších článkoch je úžasné. :)

  OdpovědětVymazat