Holandské orgie v Utrechtu: když nahota bolí...

Zdravím vás z nádherného Holandska!

Po dvoudenním průzkumu Utrechtu bych mohla dnes psát o tom, jak je to úžasné město, nádherné, plné úžasných obchodů, vodou a s nádhernou atmosférou útulného velkoměsta. Ale nejsem suchar, tohle slyšet nechcete...

Utrecht (ehm, celé Holandsko) je také město hříchu, něco jako Sodoma Gomora. Město, kde vás v lázních ani na plavečáku nedovolí nosit plavky, abyste nepobuřovali svou "zakrytostí" :-)

Plavky nejsou akceptovány

Plavky nejsou akceptovány, řekla nám paní na recepci velkých lázní se saunou, tureckými lázněmi, vířivkou a venkovním bazénem. Fajn, říkám si, proč ne? Jsem ještě mladá, krásná, štíhlá a ježišmarja i stydlivá!!!

Mužské i ženské šatny dohromady

Jestli mi nepřítomnost plavek trochu vadila, pak fakt, že tu nejsou oddělené mužské a ženské šatny mi vadí ještě víc. A to nejsem puritán, ani Američanka, Polka či Italka. Jen to, že jsem v šatně jediná nahá ženská na pět nahých holandských chlapů 50+ mi není zrovna příjemná...jsou v přesile!

Do not have sex

Nápisy na každém rohu... "v případě intimit jsme nuceni vás nahlásit na místní i mezinárodní policii," sdělují mi další cedule. Kruté pravidlo připomínající větu Kelišové ze Slunce, Seno: "Tak já se otočím hlavou ke zdi, velebnosti, abych vás nějak netento!"

Venkovní bazén o teplotě nula

Jednoduché - ze sauny skočíte rovnou do venkovního ledového bazénu, do kterého musíte uběhnout pár set metrů, rychle skočit a ven. A ti frajeři Holanďani se venku na lehátkách ještě opalují...

Lázně pro postarší exhibicionisty

Jaké to překvapení, že jsou tady samí postarší pánové, zatímco já jsem zde jediná zástupkyně ženského rodu! Zástupkyně mládí a morálky. Holanďani jsou opravdu zvláštní lidé - jezdí se koupat do Rotterdamu k Severnímu moři, celé příbuzenstvo chodí před sebou nahé i ve velice pokročilém věku a ještě se ani nestydí se naparovat z okna sousedům či náhodným chodcům (proto ta velká okna bez záclon!)

Jen já jsem tady zřejmě prudérní Češka, co má slabost pro postarší Holanďany. Tedy alespoň do doby, než veřejně odhalí to, jak je pán bůh stvořil....


Líbí se vám článek? Sdílejte ho na Facebooku či Twitteru s ostatními. Děkuji!

3 komentáře:

  1. Luci, když si vzpomenu co všechno jsme fotili .... tak si nejsem zcela jistý, kdo z nás dvou je více stydlivý :-)))))

    Lukáš

    OdpovědětVymazat
  2. Tak nevím jak bych se cítila v takových lázních, ale určitě dobře ne :(

    OdpovědětVymazat