Jak se stát krásnou, bohatou a zoufalou (Desperate Housewives manual)

Upozornění 01: Dnešní článek není vhodný pro muže!

Vždycky jsem si přála být krásná i ráno po probuzení. Vždy jsem si přála být nechutně bohatá a mít vlastního zahradníka. Vždy jsem snila o to nákupech jako o náplni svých dní. A co jsem si přála ještě víc - aby moji sousedé byli milí lidé, co po nocích vraždí, rdousí a páchají sebevraždy...


...a místo toho jsem dopadla tak, jak jsem dopadla...

Ale! Spolu s příručkou Sarah Strohmeyer "The Secret Lives of Fortunate Wives" jsem vypracovala manuál zoufalých manželek, který nám všem (co si přejeme být krásné, bohaté a zoufalé) ukáže jak na to...:-)1.) Buďme vždy šíleně busy - dejme svému okolí jasně najevo, že jsme hodně vytížené. Ukažme svým partnerům a manželům, že zatímco oni vydělávají, i my se nadřeme. OBČAS je dokonce nutnost jakože zapomenout na manželovo sako v čistírně, protože "jsem to vůbec nestíhala. To víš, drahý, nemůžu stíhat všechno..." :-)

2.) Nezvedejme telefony - zvedněme je až napodruhé či se raději ozvěme samy. Opět tím dáváme najevo, že máme tak barerný život, že se i přátelské telefonáty musí objednávat dlouho dopředu...

3.) Nikdy nenakupujme ve slevách a už vůbec nechoďme kolem laciných obchodů. Co by si pomysleli sousedé? Nemůžeme jim přeci zadat příčinu, aby se cítili bohatší než jsme my!

4.) Na veřejnosti jezme jako utržené ze řetězu - jednou nás malé obžerství nezabije a naopak nám všichni budou závidět jak dobrý apetit, tak především naše krásné, štíhlé postavičky. Předstírejme, že nechodíme do posilovny, že tahle jíme běžně a že to matka příroda nám zařídila tak krásné tělo bez námahy:-)

5.) Nikdy nezapomínejme na teplou večeři svému muži - ikdyby snad měla být z pytlíku!

6.) Nekamaraďme se sousedy, respektive nevěřme jim všechno a snažme se přijít na to, proč celou noc svítí a proč vycházejí ty divné zvuky od nich z půdy. Určitě jsou to vrazi a naší povinností je o tom informovat zbytek města:-)

Ach, jak se teď cítím dobře. Není vlastně vůbec tak těžké být jako Gaby, Lynnett, Bree, Eddie nebo Susan. Stačí málo...:-)
Mějte se tedy krásně a ať vás ani nenapadne říct, že ještě na dnešní večer nemáte plán...
Luc.

Upozornění 02: Mužům není dovoleno tento článek komentovat, neboť nemají smysl pro humor...


Pobavil - li vás tento článek, sdílejte ho s ostatními na Facebooku či Twitteru. Děkuji!

4 komentáře:

 1. Okay.kedze som muz,porusil som upozornenie c 1, kedze komentujem, porusil som I druhe, tak sorry, ale je to fakt funny!:) paci sa mi to:)))
  Have a nice day:)

  OdpovědětVymazat
 2. Patriku, tak to jsem ráda. Aspoň jeden muž se smyslem pro humor:-)

  OdpovědětVymazat
 3. super :))) uz ted jsem o neco zoufalejsi :))))

  OdpovědětVymazat