Rozhovor: Blogerka Shary a její InStyle život

Přeji vám krásný slunečný den,

myslím, že tento blog dospěl do fáze rozhovorů, takže začínáme...
Dneska vám představím úspěšnou blogerku Shary, jejíž blog InStyle-Shary vás může v lecčems inspirovat. Na Shary je krásné, že nedělá one woman show a naopak zůstává stále v anonymitě...

Shary, kdybys mohla jen jedinou větou popsat svůj blog, jaká by to byla?
Hmm,  to je velmi zapeklitá otázka. Možná snad: "Blog o všem co mě zrovna osloví". Upřímně řečeno je velmi těžké popsat svůj blog jednou jedinou větou.

Obdivuju Tvůj blog InStyle. Je vkusný, jemný a nesnažíš se o žádnou alternativní módu ani podivné kreace jako mnoho dalších fashion blogerek. Co je pro Tebe v módě nejdůležitější?
Děkuji. Pro mě je určitě nejdůležitější přijatelná cena (a pro kterého teenagera ne, že? :D), originalita a určitá elegance, nemám ráda nevkusné věci :-) a potrpím si na doplňky, nejvíc ulítávám na naušnicích :o)


Co si na blogování užíváš nejvíce?
Na blogu mě baví, že můžu psát o čem chci, nikdo mě nemůže omezovat a mám možnost přečíst si názory čtenářů. Objektivní kritika je stejně důležitá jako pochvala. ;)

Kde nacházíš inspiraci pro své příspěvky?
Inspiraci beru všude kolem sebe. V běžném životě, aktuálním dění nebo mrknu na ostatní blogy a nechám se jimi inspirovat (to ovšem neznamená, že bych od ostatních kopírovala jejich nápady :-)) Prozatím mám inspirace dost a dost a doufám, že to tak bude ještě hodně dlouho :D

Jak se vidíš za pět a za deset let a jaké máš plány do budoucna?
Nejdůležitější je teď pro mě udělat maturitu a dostat se na vysokou školu. Za deset let bych chtěla mít dobrou práci, která by mě bavila, a asi by to byl ten pravý čas založit rodinu. Kdyby mi blog přinesl nějaké pracovní příležitosti byla bych moc ráda. :o)

A ještě mi jako poslední otázku řekni, na co se na Tvém blogu můžeme těšit v následujících týdnech a měsících...:-)?
V nejbližší době se můžete těšit na rozhovor s jednou velmi zajímavou a milou blogerkou a samozřejmě na články týkající se mého života. Takže...mrkněte na InStyle a dozvíte se mnohem víc! Děkuji Shary za rozhovor a já zase jdu taky lovit inspiraci...

Luc.


Pokud se vám tento rozhovor líbí, sdílejte ho s ostatními na FB či Twitteru. Děkuji velice!

Žádné komentáře:

Okomentovat