Nevidomí maséři

Slunečný začátek týdne!

Jak víte, na tenhle blog nedávám reklamy a ani nic nepropaguji. Právě proto musím dnes udělat výjimku.

Objevila jsem totiž v Praze Masáže po tmě, tedy nevidomé maséry a ač masáže nemám příliš v lásce, tohle bylo spíše jako pohlazení na duši a "opravení" těla.

90 minut opravdu intenzivního rozmasírování obnášelo příjemnou relaxaci, která nebolela. Zato bylo cítit, jak masérka hmatem zkoumá a rozmasírovává každý sval. Přesně věděla, které místo je ztuhlé, bolavé a která půlka těla je více namáhaná. Podle hmatu dokázala určit kolik mám asi kilo, jakou mám kostru i zaměstnání (nu sedavé...)Po hodince a půl jsem byla jako nový člověk. Na recepci mi ale překvapivě paní říkala, že lidé nevidomé maséry nemají příliš v oblibě.
Říkají prý, že u nich nemají dost soukromí, ha ha.
Říkají prý, že jsou drazí na to, že jsou slepí. Postižení přeci tolik peněz nepotřebují.

Proto dnešní příspěvek, třeba někomu OTEVŘE OČI. Nevidomí maséři jsou úžasní, citliví k tělu a velice příjemní lidé. Povídají si s vámi o cestování, o tom, jak se učí jazyky a jak moc jim chybí, že nevidí oblohu a mraky z letadla...

Který jiný masér vám dá tolik?
Luc.


www.masazepotme.estranky.cz

Souhlasíte-li s tímto článkem, sdílejte ho s ostatními na FB, Twitteru či emailu. Děkuji...

5 komentářů:

 1. že jsou drazí na to, že jsou slepí? Právě proto si zaslouží více peněz za to, že se dokázali naučit spoustu věcí, které vidomí lidé nemusí řešit a dost dobře si umím představit,že je jejich život nákladnější přestože zřejmě neutrácejí tolik peněz za nesmysly jako my ostatní..takže nechápu kdo tohle tvrdí :o)

  OdpovědětVymazat
 2. Byla jsem na 90ti minutové relax masáži u pana Zbyňka. Velká spokojenost, příjemný, milý a diskrétní člověk. Cítila jsem se i další dny opravdu skvěle. Vřele všem doporučuji !

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji za chválu. Kvůli věcným problémům ve firmě nevidomí maséři, jsme se s masérem Romanem odtrhli a zakládáme si vlastní živnost. Zájemci se mohou podívat na www.muzi-v-bilem.cz

  S pozdravem
  Zbyněk

  OdpovědětVymazat
 4. Zbyňku, děkujeme za nové informace.
  Stránky jsem omrkla a určitě se uvidíme:-)

  OdpovědětVymazat
 5. Koukám, že jsem si koupil ve slevě na jednom slevomatu voucher k nevidomím masérům a oni odtamtud odešli. Zatím za ně nemají nevidomou náhradu. Tak to jsem zklamaný.

  Petr

  OdpovědětVymazat