Deník zoufalé manželky II.

Tady poteče krev pokud budete ucpávat kanálek svými chlupy, drahé Italky!
Můj milý deníčku,
to byl zase týden.

Sobota:

Můj drahý má narozeniny. Doma uspořádáme pro všechny vědce b-day party a mě opravdu dostává do kolen, že mu - téměř abstinentovi - každoročně hosté nosí flašku. Co s tím ksakru máme dělat? Nechcete? Na výběr je vodka, pár červených vín, jedno bílé a jedna láhev Martini.

Neděle:

Můj drahý přichází s nápadem na příjemnou odpolední městkou procházku. Když městskou, tak se načančám, vezmu si kabelku, hezké střevíčky, abych pak zjistila, že jdeme hledat zapadlé jezero k němuž vedou jen bažiny. Botičky v čudu, kabelka těžká, já zpocená.

Pondělí:

Američané zastřelili bina Ládina a mě tak zpřetrhali stále ještě hodně emocionální zážitek z královské svatby. To jsem naměkko už tak, že celý den jen propláču.

Úterý:

Jdu na gym a pak hodinku plavat. Jo, musím se sebou něco dělat. Jenže jdu po chlórované vodě do sprchy a málem zešílím: to v Itálii nevymysleli ani holící strojek, žiletky? Proč jsou všechny Italky tak neuvěřitelně černě zarostlé? Kanálek od sprchy neodtéká, je ucpaný černými chlupy, fuj!

Jo jo, taky jsem si myslela, jak si v tý Itálii budu užívat.
Středa:

Jdu opět na gym a opět plavat. Tentokrát potkávám kudrnaté chlupy všude, bože, tohle ani v televizi nevymyslí. Příště ze sebe ten chlór spláchnu až doma, říkám si.

Čtvrtek:

Jdu na večeři s kamarádkou Alice. Je Italka, ale jiná. Mluví čtyřmi jazyky, dělá do politiky a její nejčastější věta je: "Do prdele s Itálií. Se vůbec divím, že tady jste. Lidi jsou úplně zabednění. No už se těším, až se zamiluju do nějakýho cizince a vypadnu odsud." Hádejte, proč je moje kamarádka:-)Pátek:

Jdu s drahým na "pravý" španělský Tapas. Jídlo dobré, ač porcičky jak pro anorektičky. Restaurace blízko řeky, takže všechny sendviče jsou s příchutí komárů. Svině!

Sobota:

Lázně (byl to namáhavý týden). Pak nákupy a pak domácí práce zoufalé hospodyňky se vším, co k tomu patří. A ještě opalování, konečně prvních 29C.

No milý deníčku, byl to fakt náročnej tejden. Ti Italové mě vždycky zmůžou...
Tvoje Luc.

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho na FB, Twitteru či emailem. Díky:-)

Žádné komentáře:

Okomentovat