Když narazíte na pedofila a potkáte se s mafiánem

Takhle jsem koukala na mafiány!
Zdravím!

Léto v Itálii je nádherné - horka do nebe volající, která mi dovolí nosit jen ty nejtitěrnější kousky. S krátkou sukýnkou jsem tu už leckdy dostala slevu, přednost na přechodu, milá slova, několik čísel a někdy i kilo mandarinek. Jen tak!

Jo jo, Italové na pidi sukýnky a vysoké podpatky opravdu slyší a já také. Často testuji jejich výdrž nebo naopak nasazení, se kterým mě dokáží ukecávat.

Teď jsem ovšem dvakrát narazila (patří mi to!). V neděli mi dalo přednost auto plné divných chlápků. Jak si přecházím přes tu deset metrů dlouhou zebru, jeden z nich vyskočí z auta, otevírá dveře a táhne mě tam. Snaží se mě unést, znásilnit a následně prodat Berlusconimu. Jasní mafiáni! Sodoma Gomora!

Na vlastní nebezpečí:-)
Naštěstí se vytrhnu, jim padne zelená, a tak pádí dál. To bylo o fous...

Ani včera jsem moc nepochodila. Jdu si zacvičit a v té malé temné a úzké uličce Borgo Pinti sedí na zemi chlápek v dost zbědovaném stavu. (ASI) smyslně se olizuje (=slintá) a jak kolem něho projdu, začne si hladit a mačkat poklopec. Následně uhání za mnou, ale já už jsem ve fitku, a tak má smůlu, Pinďa. Pinďa jsem mu začala říkat pro jeho malý vzrůst, takže pochybuju, že i ostatní proporce těla budou větší...

Hned jsem tušila něco nekalého!
Dneska radši sedím doma a do města pojedu autobusem. Kdybych snad "zavadila" o další senzaci, dám vědět. Mějte se nádherně,

Luc.

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho prosím s ostatními na Twitteru, FB či emailu. Děkuji moc!

2 komentáře:

  1. Sodoma Gomora.! :-D
    Ale vidíš, to ti patří, kdybys neměla tak pěknou postavu a nechodila v těch krátkých sukýnkách, nic by se ti nestalo, takže víš co ti poradím? Přiber alespoň 10 kg..! :-D Garantuju ti, že pak se to tohle stávat nebude. :-)

    OdpovědětVymazat