Přeskočit na hlavní obsah

Andělsky nevinná tvář

Krásnou horkou sobotu,

konečně vylezlo sluníčko, zaplaťpánbu. Během deštivého týdne jsem se opět pustila do testování kosmetiky L´Occitane En Provence, tentokrát pivoňkové dekorativky.

Jestli to takhle půjde dál, brzo se stanu opravdovým znalcem ženské krásy a možná mi to začne i slušet. Co jsem totiž objevila nyní totiž dodá šmrnc snad každému! Vezměme to postupně...

Pivoňková řada má množství výrobků - od mýdel, sprchových gelů až po tělové krémy a různé odstíny rtěnek, tvářenek i očních stínů (kdyby vás zajímala celá řada, pak mrkněte na tento link), já vyzkoušela následující tři zkrášovadla, tím jsem ovšem neskončila.

Zálusk si ještě dělám na tmavé oční stíny, krém na ruce a pochopitelně tělové mléko. Jen jsem zvědavá, jak to všechno do té Itálie odvezu...:-)

Lesk na rty Incredible

Chytré. Transparentní lesk mi po chvilce rty lehce zbarví do růžova. A to tak, že nikdo nepozná stopy po rtěnce, lesku ani balzámu. Incredible! Působím tak i po několika hodinách super rajcovně se rty jako Angelina Jolie. Jo jo, takovéhle oblbování smyslů mám ráda:-)

Tvářenka duo Arabesque Abricot
Stejně mě nadchne i růžovo - bronzová tvářenka. Vypadá sice krémově, ale na líčkách se mění v jemný pudr a zatímco červená se postará o večerní líčená, bronz dodá prima lesk opálení. Navíc opět voní po pivoňce, takže je radost mě líbat na tvář:-)

Paleta očních stínů Pivoňka
Poslední novinkou v řadě Pivoine Flora je paletka očních stínů s odjímatelným zrcátkem a nádhernou kombinací barev. Od světle hnědé po tmavší odstíny růžové a unikátní fialovou. Ta mě na první pohled zláká nejvíc, takže si stínuji oči do opravdu sytě fialové. Asi nejvíce mě překvapí trvanlivost barvičky i to, že stíny drží bezchybně - aniž by se slévaly do linek - až do večera. A když nanesu pouze světlé barvy, přijdu si téměř jako andělsky nevinná (tvář).

Konečně jsem tedy přišla na to, jak se nalíčit tak, aby to málokdo poznal. Heč!

Užijte si sluneční víkend a nezapomeňte na úsměv. Bez toho nikdy krásy nebude!
Luc.

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho prosím s ostatními na Twitteru, Facebooku či emailu. Děkuji vám všem!

Komentáře

 1. ta kosmetika vypadá hodně dobře, na takovou skvělou spolupráci bych taky přistoupila :D :o)

  OdpovědětSmazat
 2. A na kolik taková kosmetika přijde, jestli se mohu zeptat? Katka

  OdpovědětSmazat
 3. Ahoj Katko, zde přikládám ceník: http://www.loccitane.cz/pivonka,15,2,14576,0.htm

  Ať se líbí!
  Luc.

  OdpovědětSmazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Tleskám: 4 nejlepší novinky přírodní kosmetiky roku 2019!

Rok 2019 byl mimořádně silný na poznání. Minimálně na poznání skvělých kosmetických bio značek.
Přesto jsem si řekla, že vyberu pouze 4 značky, které jsou na trhu nově a tento rok mě naprosto uchvátily. 

Už je určitě znáte. Mluví se o nich, píše se o nich a já je zmiňuji pravidelně: u 3 ze 4 jsem měla možnost poznat přímo výrobce a jejich filosofii, jako velké plus u všech čtyř značek vnímám i to, že k nám nepřiletěly přes půl planety, nýbrž maximálně od sousedních států a vždy jde o malé, poctivé výrobce, někdy i rodinnou firmu.

1.) dieNikolai

Země původu:Rakousko
Proč je miluju: 100% regionální a biodynamický produkt z Wachau
Pravdou je, že už jsem o dieNikolai psala loni touto dobou, jelikož jsou v Česku od podzimu 2018. Tento rok jsem však mohla poznat přímo výrobce a dvakrát zavítat tam, kde se to celé míchá - do biodynamických vinic ve Wachau, kde zrovna probíhala mimo jiné sklizeň šafránu. Zásady dieNikolai stojí na biodynamice, tedy pěstování bez chemických postřiků a s minimáln…

30 věcí, které jsem se naučila za 30 let

Jop. Je mi třicet. 
To je takový ten věk, kdy už by člověk měl mít aspoň rozum, když na moudrost si ještě musí počkat. Ale za 30 let jsem se naučila aspoň základních 30 věcí:


Že silonky mají být neviditelné.Že urputnost, lež a nenávist nikdy nevyhraje.Že mi rychlá chůze dělá sakra dobře, ale nesmí se tomu říkat sport. Že nechci žít/pracovat/přátelit se s těmi, které si před sebou musím neustále omlouvat. Že nedokážu žít bez kysaných mléčných výrobků, ať si kdokoli říká cokoli.Že co způsobím druhému, způsobí mi třetí. Že jsme všichni stejní, jen to máme každý nastavený jinak. Že je super udělat jednou za čas kompletní čistku - v lidech, v šatníku, v práci - a že je úleva chvilku nic nemít. Že prostě nejsem ranní ptáče a nemám s tím problém.Že je potřeba si to dělat hezký. Všude. Že hodní lidé se neopoustějí! Že ve všem můžeme klouzat po povrchu, nebo jít do hloubky. Ve všem. Že pavouci nejsou zlí, nejsou zlí, nejsou zlí!Že jsem pořád stejná, i když říkám, že ne. Že nemám chodit spát s …

Co bych letos doporučila Ježíškovi?

Na Vánoce vyvstávají dva problémy: člověk neví, co koupit těm druhým a zároveň neví, co si od nich má přát. Všechno máme, nebo si koupíme a spoustu věcí nechceme, aby za nás vybíral někdo jiný. (To podtrhávám, mami!)

Takže jestli máte podobné problémy, tak si pojďme přát něco z těch materiálních potěšení, které ovšem dávají smysl - jsou čistě přírodní nebo udržitelné a radost budou dělat někdy i po dlouhých desítkách let.
Niche parfém: Linda Landenberg: Lavender & wool  Jestli něčeho není dost, tak je to vůní. Parfémů. Ideálně niche parfémů, které používají kvalitní suroviny, z velké části přírodní, a které jsou tak neotřelé, že vás okolí identifikuje na míle daleko. Lavender & wool obsahuje francouzskou levanduli, lavandin, čokoládu, pačuli, mléčné tóny, kardamon, ale i pepř, šalvěj muškátovou, kmín či cedrové dřevo. Finální vůně je příjemně pudrová, lehce mýdlová, připomínající vůni vlněných svetrů a pytlíčků levandule v nich schovaných.  Přírodní svíčka: L’ODAÏTÈS Přírodní …