Andělsky nevinná tvář

Krásnou horkou sobotu,

konečně vylezlo sluníčko, zaplaťpánbu. Během deštivého týdne jsem se opět pustila do testování kosmetiky L´Occitane En Provence, tentokrát pivoňkové dekorativky.

Jestli to takhle půjde dál, brzo se stanu opravdovým znalcem ženské krásy a možná mi to začne i slušet. Co jsem totiž objevila nyní totiž dodá šmrnc snad každému! Vezměme to postupně...

Pivoňková řada má množství výrobků - od mýdel, sprchových gelů až po tělové krémy a různé odstíny rtěnek, tvářenek i očních stínů (kdyby vás zajímala celá řada, pak mrkněte na tento link), já vyzkoušela následující tři zkrášovadla, tím jsem ovšem neskončila.

Zálusk si ještě dělám na tmavé oční stíny, krém na ruce a pochopitelně tělové mléko. Jen jsem zvědavá, jak to všechno do té Itálie odvezu...:-)

Lesk na rty Incredible

Chytré. Transparentní lesk mi po chvilce rty lehce zbarví do růžova. A to tak, že nikdo nepozná stopy po rtěnce, lesku ani balzámu. Incredible! Působím tak i po několika hodinách super rajcovně se rty jako Angelina Jolie. Jo jo, takovéhle oblbování smyslů mám ráda:-)

Tvářenka duo Arabesque Abricot
Stejně mě nadchne i růžovo - bronzová tvářenka. Vypadá sice krémově, ale na líčkách se mění v jemný pudr a zatímco červená se postará o večerní líčená, bronz dodá prima lesk opálení. Navíc opět voní po pivoňce, takže je radost mě líbat na tvář:-)

Paleta očních stínů Pivoňka
Poslední novinkou v řadě Pivoine Flora je paletka očních stínů s odjímatelným zrcátkem a nádhernou kombinací barev. Od světle hnědé po tmavší odstíny růžové a unikátní fialovou. Ta mě na první pohled zláká nejvíc, takže si stínuji oči do opravdu sytě fialové. Asi nejvíce mě překvapí trvanlivost barvičky i to, že stíny drží bezchybně - aniž by se slévaly do linek - až do večera. A když nanesu pouze světlé barvy, přijdu si téměř jako andělsky nevinná (tvář).

Konečně jsem tedy přišla na to, jak se nalíčit tak, aby to málokdo poznal. Heč!

Užijte si sluneční víkend a nezapomeňte na úsměv. Bez toho nikdy krásy nebude!
Luc.

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho prosím s ostatními na Twitteru, Facebooku či emailu. Děkuji vám všem!

3 komentáře:

 1. ta kosmetika vypadá hodně dobře, na takovou skvělou spolupráci bych taky přistoupila :D :o)

  OdpovědětVymazat
 2. A na kolik taková kosmetika přijde, jestli se mohu zeptat? Katka

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj Katko, zde přikládám ceník: http://www.loccitane.cz/pivonka,15,2,14576,0.htm

  Ať se líbí!
  Luc.

  OdpovědětVymazat