Přeskočit na hlavní obsah

Chytrá modelka!


Opět velké AHOJ!

Chcete říct, co mi poslední dobou vyrazilo dech (kromě plánované stávky, samozřejmě!)? Jedna modelka. Byla úžasná a určitě to od ní také musím odkoukat. 

Pro jednu zahraniční reklamu si klient vybral 5 holek do druhého kola, přičemž na natáčení potřeboval pouze tři. Reklama, velký peníze = těžká konkurence.

A tak jsme se sešly v krásném studiu, ladně se posadily na pohovku, přepudrovaly si nosík, upravily vlásky, opravily konturku rtů a snažily se tvářit nenuceně jakože...mě to tady vážně nebaví. O tuhle zakázku nestojím, mám lepší nabídky...(což nikdy není pravda!)

A pak přišla ta poslední pátá. Odrbané rifle, vlasy stažené do culíku, bílá bez make-upu jako smrt a navlečená v širokém vlněném svetru a s obří taškou přes ramena.

Mezi náma pipinkama vypadala divně. Vypadala totiž zcela normálně.

Tenhle obrázek se sem opravdu hodí:-)!

Tahle slečna ovšem rozevřela brašnu a začala se perfektně líčit. Určitě měla kurz vizážistiky, neboť tak výborně si stíny nevystínuje sama žádná z nás. Upravila obočí, zvýraznila rty a použila pěnovou tvářenku na a líčka.

Pustila culík, prohrábla vlasy a sundala svetr, pod kterým skrývala jen hodně odvážný topík. Pak vytáhla střevíčky a botasky schovala pod stůl.

My čtyři krásné, od rána nalíčené a načesané afektované rádoby modelky jsme sklaply. Slečny se raději začetly do Elle a já se snažila zastavit krvácení z prstu (řízla jsem se o papír a krve jako z vola!)Slečna tu zakázku samozřejmě dostala a já taky. Po castingu zase vzala botasky a cupitala dál...
Co tím tedy chci říct? Že nikdo z nás nemůže vědět s kým mluví. I ta nejnápadnější šedá myška, co kolem nás projde, totiž může být světovou modelkou...

Takže prima středu a čtvrtek!
Luc.

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho prosím s ostatními na Facesu či Twitteru a dalších...díky:-)

Komentáře

  1. Cooože? To je hustý:D! To je, ale šikulka:D. Aspoň neměla moc práce ráno a utahaný nohy...:D. Ty máš teda historky:D..

    OdpovědětVymazat
  2. :) fajn story :)
    http://she-is-the-1.blogspot.ch/

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Tleskám: 4 nejlepší novinky přírodní kosmetiky roku 2019!

Rok 2019 byl mimořádně silný na poznání. Minimálně na poznání skvělých kosmetických bio značek.
Přesto jsem si řekla, že vyberu pouze 4 značky, které jsou na trhu nově a tento rok mě naprosto uchvátily. 

Už je určitě znáte. Mluví se o nich, píše se o nich a já je zmiňuji pravidelně: u 3 ze 4 jsem měla možnost poznat přímo výrobce a jejich filosofii, jako velké plus u všech čtyř značek vnímám i to, že k nám nepřiletěly přes půl planety, nýbrž maximálně od sousedních států a vždy jde o malé, poctivé výrobce, někdy i rodinnou firmu.

1.) dieNikolai

Země původu:Rakousko
Proč je miluju: 100% regionální a biodynamický produkt z Wachau
Pravdou je, že už jsem o dieNikolai psala loni touto dobou, jelikož jsou v Česku od podzimu 2018. Tento rok jsem však mohla poznat přímo výrobce a dvakrát zavítat tam, kde se to celé míchá - do biodynamických vinic ve Wachau, kde zrovna probíhala mimo jiné sklizeň šafránu. Zásady dieNikolai stojí na biodynamice, tedy pěstování bez chemických postřiků a s minimáln…

30 věcí, které jsem se naučila za 30 let

Jop. Je mi třicet. 
To je takový ten věk, kdy už by člověk měl mít aspoň rozum, když na moudrost si ještě musí počkat. Ale za 30 let jsem se naučila aspoň základních 30 věcí:


Že silonky mají být neviditelné.Že urputnost, lež a nenávist nikdy nevyhraje.Že mi rychlá chůze dělá sakra dobře, ale nesmí se tomu říkat sport. Že nechci žít/pracovat/přátelit se s těmi, které si před sebou musím neustále omlouvat. Že nedokážu žít bez kysaných mléčných výrobků, ať si kdokoli říká cokoli.Že co způsobím druhému, způsobí mi třetí. Že jsme všichni stejní, jen to máme každý nastavený jinak. Že je super udělat jednou za čas kompletní čistku - v lidech, v šatníku, v práci - a že je úleva chvilku nic nemít. Že prostě nejsem ranní ptáče a nemám s tím problém.Že je potřeba si to dělat hezký. Všude. Že hodní lidé se neopoustějí! Že ve všem můžeme klouzat po povrchu, nebo jít do hloubky. Ve všem. Že pavouci nejsou zlí, nejsou zlí, nejsou zlí!Že jsem pořád stejná, i když říkám, že ne. Že nemám chodit spát s …

Co bych letos doporučila Ježíškovi?

Na Vánoce vyvstávají dva problémy: člověk neví, co koupit těm druhým a zároveň neví, co si od nich má přát. Všechno máme, nebo si koupíme a spoustu věcí nechceme, aby za nás vybíral někdo jiný. (To podtrhávám, mami!)

Takže jestli máte podobné problémy, tak si pojďme přát něco z těch materiálních potěšení, které ovšem dávají smysl - jsou čistě přírodní nebo udržitelné a radost budou dělat někdy i po dlouhých desítkách let.
Niche parfém: Linda Landenberg: Lavender & wool  Jestli něčeho není dost, tak je to vůní. Parfémů. Ideálně niche parfémů, které používají kvalitní suroviny, z velké části přírodní, a které jsou tak neotřelé, že vás okolí identifikuje na míle daleko. Lavender & wool obsahuje francouzskou levanduli, lavandin, čokoládu, pačuli, mléčné tóny, kardamon, ale i pepř, šalvěj muškátovou, kmín či cedrové dřevo. Finální vůně je příjemně pudrová, lehce mýdlová, připomínající vůni vlněných svetrů a pytlíčků levandule v nich schovaných.  Přírodní svíčka: L’ODAÏTÈS Přírodní …