Chytrá modelka!


Opět velké AHOJ!

Chcete říct, co mi poslední dobou vyrazilo dech (kromě plánované stávky, samozřejmě!)? Jedna modelka. Byla úžasná a určitě to od ní také musím odkoukat. 

Pro jednu zahraniční reklamu si klient vybral 5 holek do druhého kola, přičemž na natáčení potřeboval pouze tři. Reklama, velký peníze = těžká konkurence.

A tak jsme se sešly v krásném studiu, ladně se posadily na pohovku, přepudrovaly si nosík, upravily vlásky, opravily konturku rtů a snažily se tvářit nenuceně jakože...mě to tady vážně nebaví. O tuhle zakázku nestojím, mám lepší nabídky...(což nikdy není pravda!)

A pak přišla ta poslední pátá. Odrbané rifle, vlasy stažené do culíku, bílá bez make-upu jako smrt a navlečená v širokém vlněném svetru a s obří taškou přes ramena.

Mezi náma pipinkama vypadala divně. Vypadala totiž zcela normálně.

Tenhle obrázek se sem opravdu hodí:-)!

Tahle slečna ovšem rozevřela brašnu a začala se perfektně líčit. Určitě měla kurz vizážistiky, neboť tak výborně si stíny nevystínuje sama žádná z nás. Upravila obočí, zvýraznila rty a použila pěnovou tvářenku na a líčka.

Pustila culík, prohrábla vlasy a sundala svetr, pod kterým skrývala jen hodně odvážný topík. Pak vytáhla střevíčky a botasky schovala pod stůl.

My čtyři krásné, od rána nalíčené a načesané afektované rádoby modelky jsme sklaply. Slečny se raději začetly do Elle a já se snažila zastavit krvácení z prstu (řízla jsem se o papír a krve jako z vola!)Slečna tu zakázku samozřejmě dostala a já taky. Po castingu zase vzala botasky a cupitala dál...
Co tím tedy chci říct? Že nikdo z nás nemůže vědět s kým mluví. I ta nejnápadnější šedá myška, co kolem nás projde, totiž může být světovou modelkou...

Takže prima středu a čtvrtek!
Luc.

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho prosím s ostatními na Facesu či Twitteru a dalších...díky:-)

3 komentáře:

  1. Cooože? To je hustý:D! To je, ale šikulka:D. Aspoň neměla moc práce ráno a utahaný nohy...:D. Ty máš teda historky:D..

    OdpovědětVymazat
  2. :) fajn story :)
    http://she-is-the-1.blogspot.ch/

    OdpovědětVymazat