Italové nežádají ženu o ruku. Ach...

Ahoj ženy,
Ahoj muži,

dnešní příspěvěk - jak už říká titulek - bude dosti krutý, drsný a neomalený. Protože ano, je to tak - italští muži prý nejsou zvyklí na poctivé pokleknutí, na otevření krabičky s prstýnkem a už vůbec neznají otázku: VEZMEŠ SI MĚ?

Prý se ženy nebudou doprošovat, stejně si je vzít chce, říkají.

Takže takhle si zásnuby á la italiana představuju já:

Ital ráno vstane, zaleze do koupelny, kde vykoná potřebu. Pak si stoupne na špičky, aby viděl do zrcadla nad ubyvadlem a čistí si zuby. Jak tak přejíždí kartáčkem sem a tam a dře si zubní sklovinu, v hlavě mu leží slova jeho kolegů o tom, kdy už do toho taky hodlá praštit.

Ital se začne cítit lehce poníženě a hlodá ho svědomí, že se ještě neoženil. Teď si určitě společnost řekne, že je gay (a to je v Itálii fakt sakra urážka!)


Zavolá tedy z koupelny na svou družku: "Cecilko, jsem si říkal, teda chlapi v práci říkali, kdy se vezmeme. Tak jsem si říkal, že mám v září dovolenou, tak..."

Cecilka září a vůbec ji nevadí, že se jí ani nezeptal ani se neobtěžoval romantickou chvilkou a začne připravovat velkou tlustou sicilskou svatbu.Takže, milé ženy, buďme rády za české muže. A vy, milí muži, buďte rádi, že nás o tu ruku můžete žádat.
Mějte prima víkend,

vaše Luc.

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho prosím s ostatními na Twitteru či Facebooooooku. Díky:-)

1 komentář: