MODELING: Lukrativní natáčení...máte zájem?

Ach, moji milí...

doufám, že se u dnešního příspěvku pobavíte alespoň tak dobře, jako jsem se bavila já, když jsem dostala tuhle NEODOLATELNOU ŽHAVOU A ZCELA EXKLUZIVNÍ nabídku na natáčení.
Uvádím ji zde bez konkrétního jména, ale bez úprav:

Dobry den, rad bych Vas oslovil s novym a netradicnim videoprojektem. Dívky maji jediny ukol, opit se alkoholem (a já myslela kusem rohlíku!) a uzit si zabavu. Toci se ve dvou, trech nebo ctyrech divkach, tedy bud kamaradkach, které si vyberete, nebo se jedna o nahodny vyber. Nataci se v Praze nebo Ostrave jedno odpoledne a vecer je pak venovan detoxikaci pomocí prirodnich latek (vitaminy, aloe vera napoje apod.).(A jaký je noční program po detoxikaci?) 

 
Videoprojekty se toci pro velmi specifickou a uzkou skupinu lidi, kteri maji jisty druh „fetise“ a líbi se jim, kdyz divky piji alkohol (co třeba si zajít do hospody, pánové?). Více o tomto tematu lze nalezt na internetu: http://www.facebook.com/pages/Party-Over-Night/186143104753427

Nabizim honorar za natoceni (měla bych se pozeptat na cenu:-)), s kazdou modelkou sepisuji kontrakt ("prohlašuji, že jsem se opila dobrovolně a tudíž nikoho nemůžu žalovat za případnou opici!") a blokuji technickými prostředky veskery obsah pro kohokoliv z Ceske republiky a ze Slovenska. Dívky se v projektech jen bavi, tedy mohou byt po celou dobu oblecene, o svlikani v techto projektech vubec nejde. 


Pokud se chcete zadarmo opit s kamarádkama, ukazat svetu, jak cesky dokazi "zaparit" (a pozvracet se) a jeste dostat zajimavy honorar jeste pred natacenim v platnych (!!!) bankovkach, napiste na muj email.


Jednou sepíšu všechny podobné zajímavé nabídky z modelingu a vydám to knižně. Bude z toho bestseller. Je to totiž sranda.

Dívkám, které mají o tuto nabídku zájem, však s radostí předám kontaktní email:-)
Mějte se božsky,
Luc.

Sdílejte tento článek na Facebooku, Twitteru či emailu. Děkuji!

3 komentáře: