Přeskočit na hlavní obsah

MODELING: Lukrativní natáčení...máte zájem?

Ach, moji milí...

doufám, že se u dnešního příspěvku pobavíte alespoň tak dobře, jako jsem se bavila já, když jsem dostala tuhle NEODOLATELNOU ŽHAVOU A ZCELA EXKLUZIVNÍ nabídku na natáčení.
Uvádím ji zde bez konkrétního jména, ale bez úprav:

Dobry den, rad bych Vas oslovil s novym a netradicnim videoprojektem. Dívky maji jediny ukol, opit se alkoholem (a já myslela kusem rohlíku!) a uzit si zabavu. Toci se ve dvou, trech nebo ctyrech divkach, tedy bud kamaradkach, které si vyberete, nebo se jedna o nahodny vyber. Nataci se v Praze nebo Ostrave jedno odpoledne a vecer je pak venovan detoxikaci pomocí prirodnich latek (vitaminy, aloe vera napoje apod.).(A jaký je noční program po detoxikaci?) 

 
Videoprojekty se toci pro velmi specifickou a uzkou skupinu lidi, kteri maji jisty druh „fetise“ a líbi se jim, kdyz divky piji alkohol (co třeba si zajít do hospody, pánové?). Více o tomto tematu lze nalezt na internetu: http://www.facebook.com/pages/Party-Over-Night/186143104753427

Nabizim honorar za natoceni (měla bych se pozeptat na cenu:-)), s kazdou modelkou sepisuji kontrakt ("prohlašuji, že jsem se opila dobrovolně a tudíž nikoho nemůžu žalovat za případnou opici!") a blokuji technickými prostředky veskery obsah pro kohokoliv z Ceske republiky a ze Slovenska. Dívky se v projektech jen bavi, tedy mohou byt po celou dobu oblecene, o svlikani v techto projektech vubec nejde. 


Pokud se chcete zadarmo opit s kamarádkama, ukazat svetu, jak cesky dokazi "zaparit" (a pozvracet se) a jeste dostat zajimavy honorar jeste pred natacenim v platnych (!!!) bankovkach, napiste na muj email.


Jednou sepíšu všechny podobné zajímavé nabídky z modelingu a vydám to knižně. Bude z toho bestseller. Je to totiž sranda.

Dívkám, které mají o tuto nabídku zájem, však s radostí předám kontaktní email:-)
Mějte se božsky,
Luc.

Sdílejte tento článek na Facebooku, Twitteru či emailu. Děkuji!

Komentáře

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Tleskám: 4 nejlepší novinky přírodní kosmetiky roku 2019!

Rok 2019 byl mimořádně silný na poznání. Minimálně na poznání skvělých kosmetických bio značek.
Přesto jsem si řekla, že vyberu pouze 4 značky, které jsou na trhu nově a tento rok mě naprosto uchvátily. 

Už je určitě znáte. Mluví se o nich, píše se o nich a já je zmiňuji pravidelně: u 3 ze 4 jsem měla možnost poznat přímo výrobce a jejich filosofii, jako velké plus u všech čtyř značek vnímám i to, že k nám nepřiletěly přes půl planety, nýbrž maximálně od sousedních států a vždy jde o malé, poctivé výrobce, někdy i rodinnou firmu.

1.) dieNikolai

Země původu:Rakousko
Proč je miluju: 100% regionální a biodynamický produkt z Wachau
Pravdou je, že už jsem o dieNikolai psala loni touto dobou, jelikož jsou v Česku od podzimu 2018. Tento rok jsem však mohla poznat přímo výrobce a dvakrát zavítat tam, kde se to celé míchá - do biodynamických vinic ve Wachau, kde zrovna probíhala mimo jiné sklizeň šafránu. Zásady dieNikolai stojí na biodynamice, tedy pěstování bez chemických postřiků a s minimáln…

30 věcí, které jsem se naučila za 30 let

Jop. Je mi třicet. 
To je takový ten věk, kdy už by člověk měl mít aspoň rozum, když na moudrost si ještě musí počkat. Ale za 30 let jsem se naučila aspoň základních 30 věcí:


Že silonky mají být neviditelné.Že urputnost, lež a nenávist nikdy nevyhraje.Že mi rychlá chůze dělá sakra dobře, ale nesmí se tomu říkat sport. Že nechci žít/pracovat/přátelit se s těmi, které si před sebou musím neustále omlouvat. Že nedokážu žít bez kysaných mléčných výrobků, ať si kdokoli říká cokoli.Že co způsobím druhému, způsobí mi třetí. Že jsme všichni stejní, jen to máme každý nastavený jinak. Že je super udělat jednou za čas kompletní čistku - v lidech, v šatníku, v práci - a že je úleva chvilku nic nemít. Že prostě nejsem ranní ptáče a nemám s tím problém.Že je potřeba si to dělat hezký. Všude. Že hodní lidé se neopoustějí! Že ve všem můžeme klouzat po povrchu, nebo jít do hloubky. Ve všem. Že pavouci nejsou zlí, nejsou zlí, nejsou zlí!Že jsem pořád stejná, i když říkám, že ne. Že nemám chodit spát s …

Co bych letos doporučila Ježíškovi?

Na Vánoce vyvstávají dva problémy: člověk neví, co koupit těm druhým a zároveň neví, co si od nich má přát. Všechno máme, nebo si koupíme a spoustu věcí nechceme, aby za nás vybíral někdo jiný. (To podtrhávám, mami!)

Takže jestli máte podobné problémy, tak si pojďme přát něco z těch materiálních potěšení, které ovšem dávají smysl - jsou čistě přírodní nebo udržitelné a radost budou dělat někdy i po dlouhých desítkách let.
Niche parfém: Linda Landenberg: Lavender & wool  Jestli něčeho není dost, tak je to vůní. Parfémů. Ideálně niche parfémů, které používají kvalitní suroviny, z velké části přírodní, a které jsou tak neotřelé, že vás okolí identifikuje na míle daleko. Lavender & wool obsahuje francouzskou levanduli, lavandin, čokoládu, pačuli, mléčné tóny, kardamon, ale i pepř, šalvěj muškátovou, kmín či cedrové dřevo. Finální vůně je příjemně pudrová, lehce mýdlová, připomínající vůni vlněných svetrů a pytlíčků levandule v nich schovaných.  Přírodní svíčka: L’ODAÏTÈS Přírodní …