Tak jsem se vdala...


Opravdová láska je umění najít  ve světě někoho,
s kým si rozumíš lépe než se sebou samým…

(H.F.Amiel)

Brzy ráno jsem po hodince spánku vstala, zapomněla si deštník, promokla na kůži a se zpožděním dorazila do salonu Barbarella ve Valentinské, kde jsem se objednala na zkrášlování na obřad. To jen tak pro začátek, že ne vše může začít tak ideálně jak se zdá...

Za čtyři hodinky jsem byla naparáděná, sešněrovaná v sedmikilových šatech a snažila se sednout do auta tak, abych si nepomuchlala pětimetrovou vlečku. To už svítilo sluníčko.


Přijela jsem na Staroměstkou radnici, dostala aplaus od turistů, vzala tatínka a kráčela za svým vyvoleným. Rodiče pláčem nestačili fotit a já než se nadechla už jsem podepisovala papíry. Svým novým jménem.


Pak byla neuvěřitelná hostina se skvělými lidmi, přáteli a rodinkou. Sluníčko hřálo, my se fotili na terase, krájeli dort a krmili se knedlíčkovou polévkou.Byl to nejkrásnější den, který jsme spolu mohli prožít. Myslím, že je rozdíl spolu žít na hromádce a vzít se. Svatba je důkazem důvěry, kdy si vzájemně ukazujeme, že spolu chceme už zůstat. Že spolu chceme zůstat v dobrém i zlém a že si jednoho dne nemůžeme jen tak sbalit kufry a už se v životě toho druhého neukázat.

Svatba je něco, co nám dává víru, že ani na to špatné nejsme sami a že máme o koho se opřít. Že je tu někdo, kdo si nás dobrovolně bere i s našimi chybami, špatnými vlasy i premenstruačním syndromem (teď nemluvím o sobě, pozor!).


Svému muži bych tak moc ráda poděkovala za nádhernou svatbu, úžasné roky plné lásky a ráda bych mu tímto slíbila (aby to měl černé na bílém), že se o něj hodlám s láskou starat, dokud mě nepřivede svým jadrným humorem do hrobu:-D! Ha Ha Ha!

Mějte se také nádherně,

Lucie van Koten Kunešová:-)


A pro všechny potenciálně budoucí zájemkyně o mého muže:
Omlouvám se vám, slečny, ale se mnou je těžké se utkat. Jsem pro něj ta nejlepší možná ženská a nikdy by se mě kvůli vám nevzdal...Nesnažte se proto prosím o předem prohrané a hledejte si vlastní spřízněnou duši!

A pro všechny mé potenciálně budoucí zájemce: I on je pro mě ten nejlepší možnej chlap, takže máte prostě šlus, no:-)!


Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho prosím na Fb, Twitteru. Díky!

17 komentářů:

 1. ohh no tak to vám přeju hodně štěstí! ´=)
  nedávno jsem také byla na svatbě.. Bylo to krásné, no .. a jak nevěsta a ženich jedli polévku, zprvu k tomu dostali děravou lžíci :D .. ´=)

  OdpovědětVymazat
 2. Děkuji Ti, Paxo a Maro:-)!

  Jen to nejlepší i vám...

  OdpovědětVymazat
 3. moc gratuluji, vypadáš nádherně ;)

  OdpovědětVymazat
 4. Moc vám to sluší,hodné štěstí :)

  OdpovědětVymazat
 5. Děkuji vám moc všem. Jste moc hodní. A že mi to sluší? Díky. To bude tím, že na mě pracovali kosmetičky, manikérky a kadeřníci víc jak 4 hodiny, takže jsem pak ještě přišla na obřad pozdě:-)!

  OdpovědětVymazat
 6. chvilku nečtu a tady se dějou věci :) gratuluji a přeji hodně štěstí.. mimochodem, krásné šaty i květina a samozřejmě celá nevěsta :)

  OdpovědětVymazat
 7. Ivanko, děkuji. To bude tím, že na mě před obřadem pracovali všelijací make-up, nail a hair stylisti víc jak 4 hodiny (málem jsem obřad nestihla). Tak to abych pak krásná nebyla...:-)

  Brzy bude ještě jedna velká novinka, takže poctivě sledovat:-)

  Měj se moc hezky,

  Luc.

  OdpovědětVymazat
 8. Luci,
  byla jsi moc krasna nevesta a vase svatebni fotky jsou uzasne a krasne spontanni.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky Jani. Celá svatba byla spontánní, jsem ráda, že je to vidět i na fotkách:-)

   Vymazat
 9. Úžasná a dokonalá Lucinko..Svatební fotky jsou nádherné, je vidět jak se oba milujete..:) Moc vám to přeju a doufám, že to dlouho,, dlouho vydrží..:) Ty jsi byla ta nejkrásnější nevěsta co jsem kdy viděla a měla jsi nádhernou kytičku, jsem milovnice slunečnic..:)

  OdpovědětVymazat
 10. Jejda, já jsem vůbec netušila, že jsi Lucie Holanďanová, jsem pozadu! :))

  OdpovědětVymazat
 11. Moc Vám to oboum dvoum slušelo! Jak dlouho jste spolu chodili než jste se vzali?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky Teress, byly to vlastně 3 roky a 3 měsíce než jsme do toho praštili:-)

   Vymazat
 12. tak já na to náhodně klikla a koukám, že jsme se vdávaly skoro nastejno, já 25. června téhož roku :)

  OdpovědětVymazat
 13. Velmi pekne napisane, svatba je aj pre mna velmi krasnou spomienkou, zelam skvely cely spolocny zivot

  OdpovědětVymazat