Vystupte z šedi. Dejte průchod kreativitě!


Přeji pěkné pondělí,

chcete se dnes pokochat opravdovou kreativitou, úžasnými nápady a uměním, o kterém není třeba diskutovat? Pak je tu pro vás menší ukázka toho, jak možně se lze umělecky vyřádit (a to doslova!)


Veronika Buriánková - přezdívaná česká královna nail artu - vystudovala sice módní návrhářství, ale už se mnoho let věnuje krášlení (ženských) nehtíků. Cestuje si po Evropě, jezdí na mezinárodní soutěže a jednoduše vyhrává.

Pořád něco nového vymýšlí a jejím cílem je získat 1.místo na mistrovství ČR v nail artu a probojovat se tak až mezi evropskou špičku. Co říkáte...podaří se jí to?


A nebojte, takhle dlouhé nehtíky pro krásu mít prý nemusíte. To by vás přítel asi nepochválil...jde ovšem o ukázku toho, jak si zpestřit letní manikúru:-)


Stejně to musí být úžasná práce se takhle piplat s nehtíkama. Úplně to vidím - vlastní salon, veselé a náročné zákaznice, hodně cestování po světě, hodně výher, trofejí, ocenění...
Více se dozvíte přímo na webovkách salonu:  www.salon-onyx.cz, kde se samozřejmě můžete také objednat na manikúru dle své fantazie:-)

Takže moc nezáviďme:-)! A přejme této královně nail artu hodně dalších úspěchů...
Luc.


Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho prosím s ostatními na FB, Twitteru či emailem. Děkuji moc!

Žádné komentáře:

Okomentovat