Hlavní úspěch v modelingu? Umět se prodat!


Krásný den, moji drazí,


Často mi od chodí emaily od dívek, které by se rády staly modelkami. Chtějí se většinou jen zeptat a ujistit, jestli mají v modelingu aspoň malou šanci na úspěch.

První bod, kterého si všimnu je ten, že jde většinou o fakt chytré holky kolem 16 let. Píší krásně, vyjadřují se dospěle.

Druhý bod, jež mě ohromí, jsou jejich ambice. Mají sen, chtějí něco dokázat a dostat se do světa. A ví, že nikdo jiný se o jejich štěstí nepostará...

Třetí bod a přímo ten zarážející je, že si moc nevěří. Ne každá slečna mi pošle své fotky, přesto většina ano. Portrét a fotky postavy.


Ptají se: „Nemám moc silné stehna? Mám dost ploché bříško? Nemám moc velká prsa či nos?“

Dosud se mi opravdu nestalo (ani jednou!), že bych si povšimla nějakého zásadního nedostatku. Jsou to nádherné dívky s přirozeně štíhlým tělem a skvělou tváří. Jsou to ty holky, kterým my ostatní jen můžeme závidět (já třeba konkrétně velká prsa, dlouhé nohy, husté vlasy a štíhlé boky).
A na druhou stranu znám plno dívek, které bohužel nejsou soudné a snaží se dostat do modelingu (a hlavně showbysnysu) za každou cenu. Dělají pak hlouposti a kariéru přes postel...

Takže milé dívky, my Češky jsme krásné, ale málo sebevědomé. Jsem moc ráda za vaše emaily, ikdyž vám občas ten vzhled závidím.

Nebojte se a oslovte agenturu. Jedno pravidlo totiž v modelingu platí vždy: MODELKA SE MUSÍ UMĚT PRODAT SE VŠÍM, CO K NÍ PATŘÍ.Kdyby cokoli, jsem na emailu: luciexkunesova@gmail.com

Vaše Luc.

PS: A příště už aktualizace žebříčku agentur:-)

Pokud vám přijde tento článek jako užitečný, sdílejte ho se mnou na Facebooku či Twitteru. Děkuji vám!

1 komentář: