Já a moje vzrušující práce

Krásný den,

často se mě ptáte, co v té Itálii pořád dělám...Inu, samé zajímavé věci.

Dokud jsem psala nabídky pro Slevomat, můj život se točil kolem masáží, restaurací, lymfatických zábalů, adrenalinu a cestování.

Od té doby, co dělám do seznamování, je můj život především o projíždění seznamek a pročítání inzerátů lidí (to jen abych věděla, kde nejčastěji dělají lidé chyby, nikoli abych se sama seznámila...to chápete, že:-)???)


Kdo je podle vás nejčastěji na seznamkách? Já mám pocit, že - alespoň u té starší generace - jsou to povětšinou úspěšní lidé, co jsou ovšem velice busy a nemají čas či příležitost se seznámit naživo. Většina inzerátů by tomu odpovídala...

A zatímco ta nejmladší generace (18-30 let) se vždycky shodne na tom, co by od svého protějšku chtěla (zábavu, lásku, společné záliby...), muži a ženy 30-35 let se bohužel diametrálně liší...

Muž, 33 let: svobodný.
Nadpis: Flirt, sex, kamarádství. Na nic vážného to nevidím, sorry. Můžeme spolu ale občas zajít do kina, na véču, na golf...

Žena, 33 let: svobodná
Nadpis: Vyzrálý muž. Hledám někoho na vážný a upřímný vztah pro budoucnost. 

Žena po třicítce buď prahne po tom mít rodinku a děti nebo už je sama má a hledá náhradního tatínka. Zatímco (ach muži!) slibují jen skleničku vína a nezávazný sex.


Generace kolem čtyřicítky už opět jede ve stejných kolejích. Muži dozrávají, moudří a na nějaký nezávislý flirt už se dívají s nadhledem.

A proč? Protože si každý pán brzo spočítá, že než se o sebe starat zhola sám a ještě si vydržovat milenky, je holt lepší (a levnější) se oženit...:-)

No není to vzrušující práce?:-)
Luc.

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho prosím na FB či Twitteru. Děkuji:-)

2 komentáře:

  1. (Pro Veronica:) My muži jsme lovci! Najdou se i mezi námi blbci, kteří řeknou "Po sexu už mě nezajímá!" - Taková žena má smůlu, protože si vybrala špatně. Doporučuji ženám více používat hlavu (mozek), než bezhlavě hupsnout do postele… Je potřeba více prověřovat, než důvěřovat! Jinak pro muže platí zásadní pravidlo: "stačí jedna kapka",,,a je z tebe taťka: D Tak pozor na to!
    Jinak mají obě strany stejný podíl viny! Žena na to doplatí více a takových je mě líto. Tak prosím (Veron) neházej všechny muže do jednoho pytle. Život bývá někdy krutý.
    (Pro Luc:) Moc pěkné!!!!!

    OdpovědětVymazat