Přeskočit na hlavní obsah

Já a moje vzrušující práce

Krásný den,

často se mě ptáte, co v té Itálii pořád dělám...Inu, samé zajímavé věci.

Dokud jsem psala nabídky pro Slevomat, můj život se točil kolem masáží, restaurací, lymfatických zábalů, adrenalinu a cestování.

Od té doby, co dělám do seznamování, je můj život především o projíždění seznamek a pročítání inzerátů lidí (to jen abych věděla, kde nejčastěji dělají lidé chyby, nikoli abych se sama seznámila...to chápete, že:-)???)


Kdo je podle vás nejčastěji na seznamkách? Já mám pocit, že - alespoň u té starší generace - jsou to povětšinou úspěšní lidé, co jsou ovšem velice busy a nemají čas či příležitost se seznámit naživo. Většina inzerátů by tomu odpovídala...

A zatímco ta nejmladší generace (18-30 let) se vždycky shodne na tom, co by od svého protějšku chtěla (zábavu, lásku, společné záliby...), muži a ženy 30-35 let se bohužel diametrálně liší...

Muž, 33 let: svobodný.
Nadpis: Flirt, sex, kamarádství. Na nic vážného to nevidím, sorry. Můžeme spolu ale občas zajít do kina, na véču, na golf...

Žena, 33 let: svobodná
Nadpis: Vyzrálý muž. Hledám někoho na vážný a upřímný vztah pro budoucnost. 

Žena po třicítce buď prahne po tom mít rodinku a děti nebo už je sama má a hledá náhradního tatínka. Zatímco (ach muži!) slibují jen skleničku vína a nezávazný sex.


Generace kolem čtyřicítky už opět jede ve stejných kolejích. Muži dozrávají, moudří a na nějaký nezávislý flirt už se dívají s nadhledem.

A proč? Protože si každý pán brzo spočítá, že než se o sebe starat zhola sám a ještě si vydržovat milenky, je holt lepší (a levnější) se oženit...:-)

No není to vzrušující práce?:-)
Luc.

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho prosím na FB či Twitteru. Děkuji:-)

Komentáře

  1. (Pro Veronica:) My muži jsme lovci! Najdou se i mezi námi blbci, kteří řeknou "Po sexu už mě nezajímá!" - Taková žena má smůlu, protože si vybrala špatně. Doporučuji ženám více používat hlavu (mozek), než bezhlavě hupsnout do postele… Je potřeba více prověřovat, než důvěřovat! Jinak pro muže platí zásadní pravidlo: "stačí jedna kapka",,,a je z tebe taťka: D Tak pozor na to!
    Jinak mají obě strany stejný podíl viny! Žena na to doplatí více a takových je mě líto. Tak prosím (Veron) neházej všechny muže do jednoho pytle. Život bývá někdy krutý.
    (Pro Luc:) Moc pěkné!!!!!

    OdpovědětSmazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Tleskám: 4 nejlepší novinky přírodní kosmetiky roku 2019!

Rok 2019 byl mimořádně silný na poznání. Minimálně na poznání skvělých kosmetických bio značek.
Přesto jsem si řekla, že vyberu pouze 4 značky, které jsou na trhu nově a tento rok mě naprosto uchvátily. 

Už je určitě znáte. Mluví se o nich, píše se o nich a já je zmiňuji pravidelně: u 3 ze 4 jsem měla možnost poznat přímo výrobce a jejich filosofii, jako velké plus u všech čtyř značek vnímám i to, že k nám nepřiletěly přes půl planety, nýbrž maximálně od sousedních států a vždy jde o malé, poctivé výrobce, někdy i rodinnou firmu.

1.) dieNikolai

Země původu:Rakousko
Proč je miluju: 100% regionální a biodynamický produkt z Wachau
Pravdou je, že už jsem o dieNikolai psala loni touto dobou, jelikož jsou v Česku od podzimu 2018. Tento rok jsem však mohla poznat přímo výrobce a dvakrát zavítat tam, kde se to celé míchá - do biodynamických vinic ve Wachau, kde zrovna probíhala mimo jiné sklizeň šafránu. Zásady dieNikolai stojí na biodynamice, tedy pěstování bez chemických postřiků a s minimáln…

30 věcí, které jsem se naučila za 30 let

Jop. Je mi třicet. 
To je takový ten věk, kdy už by člověk měl mít aspoň rozum, když na moudrost si ještě musí počkat. Ale za 30 let jsem se naučila aspoň základních 30 věcí:


Že silonky mají být neviditelné.Že urputnost, lež a nenávist nikdy nevyhraje.Že mi rychlá chůze dělá sakra dobře, ale nesmí se tomu říkat sport. Že nechci žít/pracovat/přátelit se s těmi, které si před sebou musím neustále omlouvat. Že nedokážu žít bez kysaných mléčných výrobků, ať si kdokoli říká cokoli.Že co způsobím druhému, způsobí mi třetí. Že jsme všichni stejní, jen to máme každý nastavený jinak. Že je super udělat jednou za čas kompletní čistku - v lidech, v šatníku, v práci - a že je úleva chvilku nic nemít. Že prostě nejsem ranní ptáče a nemám s tím problém.Že je potřeba si to dělat hezký. Všude. Že hodní lidé se neopoustějí! Že ve všem můžeme klouzat po povrchu, nebo jít do hloubky. Ve všem. Že pavouci nejsou zlí, nejsou zlí, nejsou zlí!Že jsem pořád stejná, i když říkám, že ne. Že nemám chodit spát s …

Co bych letos doporučila Ježíškovi?

Na Vánoce vyvstávají dva problémy: člověk neví, co koupit těm druhým a zároveň neví, co si od nich má přát. Všechno máme, nebo si koupíme a spoustu věcí nechceme, aby za nás vybíral někdo jiný. (To podtrhávám, mami!)

Takže jestli máte podobné problémy, tak si pojďme přát něco z těch materiálních potěšení, které ovšem dávají smysl - jsou čistě přírodní nebo udržitelné a radost budou dělat někdy i po dlouhých desítkách let.
Niche parfém: Linda Landenberg: Lavender & wool  Jestli něčeho není dost, tak je to vůní. Parfémů. Ideálně niche parfémů, které používají kvalitní suroviny, z velké části přírodní, a které jsou tak neotřelé, že vás okolí identifikuje na míle daleko. Lavender & wool obsahuje francouzskou levanduli, lavandin, čokoládu, pačuli, mléčné tóny, kardamon, ale i pepř, šalvěj muškátovou, kmín či cedrové dřevo. Finální vůně je příjemně pudrová, lehce mýdlová, připomínající vůni vlněných svetrů a pytlíčků levandule v nich schovaných.  Přírodní svíčka: L’ODAÏTÈS Přírodní …