Jen krátká zpráva a pár otázek...

V krátkosti:

Jak se dnes máte? Užíváte si prázdnin?

Já se přestěhovala do nového prima bytu, a tak si za hodně divoké muziky vybaluji veškerý šatník a především to šílené množství útržků, obrázků, anglických slovíček a různých poznámek typu "To se může ještě hodit".

Nikdy už to nepoužiju, ale nemám srdce to vyhodit.
Pračku i šatník mám na balkoně, to je zdejší móda. Přivdala jsem dva metry vysokej kaktus a klimatizaci. Život je fajn.

A dobrá zpráva pro ty, co mě chtějí "follow-ovat" - je tu bloglovin, tak ať vám nic neuteče. A zítra se těšte na aktualizaci žebříčku modelingových agentur. Mám pro vás super tip na nově vzniklou špičkovou agenturu:-)

Mějte se krásně a zase mi někdy napište,
Luc.

2 komentáře:

 1. Šatník a pračka na balkóně? Proč? Aby měl zloděj lepší přístup, až bude vykrádat šatník? Pračku, aby sousedi viděli, že máme na pračku?:D To mi připomíná scénku z jednoho českého filmu, kde sousedi předstírají, že koupili pračku aby sousedi záviděli. :-D Ukázka z filmu: http://youtu.be/5E1McR00h3E?t=1m10s

  OdpovědětVymazat
 2. Tak teď jsi mě pobavil, Tome. Bože, to jsem se nasmála. Mě snad tenhle prima českej film úplně unik (nebo alespoň z paměti).

  Ale aby to neznělo špatně: To já si nezařídila šatník a pračku na balkoně. A už vůbec ne, aby sousedi záviděli (ikdyž pravda, Italové mají myčky, ale pračky už tak často ne..).

  Holt jsem se nastěhovala do zařízeného bytu a sama se všemu divím (s otevřenou hubou!)

  Ale napad mě nápad - až příště půjdu prát, budu na celou pavlač řvát, že jsi jdu vyprat kabát od Zary, tohle a tamto od Gucciho a že LV kabelku peru ručně.

  To panečku budou ti Taliáni koukat:-D

  OdpovědětVymazat