Přeskočit na hlavní obsah

Když se to přežene s retuší...


...tak je Eva Longoria k nerozeznání od Jennifer Lopez.

...tak modelka ztrácí své unikátní rysy a tím trochu i osobnost

Jennifer Lopez se stala další tváří L´Oreal. Skvěle! Nádherná ženská. Jenže já měla celou dobu pocit, že jde pořád o "starou" tvář Evu Longoriu: stejně nafoceno, obě z profilu, obě neuvěřitelně dloouhé řasy, vyretušovanou pleť a vlastně se lišily jen tím jménem. 


Retušovat se musí. Retuš nám pomáhá se zbavit celulitidy lépe než jakákoli lymfodrenáž.
Retuš nás zbavuje kruhů pod očima, drobných vrásek, nerovností pleti, pih i rovnátek.
Retuš nám vymodeluje tělo snů. Vyplní rty, zhustí vlasy, zeštíhlí boky, nafoukne prsa!

Retuš je věc k nezaplacení. Stojí na ní celý svět modelingu a spoléhá na ní většina modelek. A když se to přežene, dopadneme jako voskové figurínky z muzea Madam Tussauds. Jako například já...


Pletička jak z alabastru. Prázdná duše bez života. Modelka bez emocí. Trochu hlava vymytá. A všimněte si toho nejdůležitějšího - zelená blůza, zelené oči. Já jsem modrooká, ale chápu, musí ty barvy ladit. Zaplaťpánbu, že jsem si nevzala blůzu červenou...:-)

Takže až se zase někdy budete vztekat nad krásou modelek z magazínu, věřte, že ve skutečnosti by si ony přály vypadat aspoň tak dobře jako vy:-)

Krásný víkend,
Luc.

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho na FB, Twitteru. Děkuji...Komentáře

  1. Viděla jsem jeden pořad o úpravách v modelingu. Masíčko :)

    OdpovědětSmazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Tleskám: 4 nejlepší novinky přírodní kosmetiky roku 2019!

Rok 2019 byl mimořádně silný na poznání. Minimálně na poznání skvělých kosmetických bio značek.
Přesto jsem si řekla, že vyberu pouze 4 značky, které jsou na trhu nově a tento rok mě naprosto uchvátily. 

Už je určitě znáte. Mluví se o nich, píše se o nich a já je zmiňuji pravidelně: u 3 ze 4 jsem měla možnost poznat přímo výrobce a jejich filosofii, jako velké plus u všech čtyř značek vnímám i to, že k nám nepřiletěly přes půl planety, nýbrž maximálně od sousedních států a vždy jde o malé, poctivé výrobce, někdy i rodinnou firmu.

1.) dieNikolai

Země původu:Rakousko
Proč je miluju: 100% regionální a biodynamický produkt z Wachau
Pravdou je, že už jsem o dieNikolai psala loni touto dobou, jelikož jsou v Česku od podzimu 2018. Tento rok jsem však mohla poznat přímo výrobce a dvakrát zavítat tam, kde se to celé míchá - do biodynamických vinic ve Wachau, kde zrovna probíhala mimo jiné sklizeň šafránu. Zásady dieNikolai stojí na biodynamice, tedy pěstování bez chemických postřiků a s minimáln…

30 věcí, které jsem se naučila za 30 let

Jop. Je mi třicet. 
To je takový ten věk, kdy už by člověk měl mít aspoň rozum, když na moudrost si ještě musí počkat. Ale za 30 let jsem se naučila aspoň základních 30 věcí:


Že silonky mají být neviditelné.Že urputnost, lež a nenávist nikdy nevyhraje.Že mi rychlá chůze dělá sakra dobře, ale nesmí se tomu říkat sport. Že nechci žít/pracovat/přátelit se s těmi, které si před sebou musím neustále omlouvat. Že nedokážu žít bez kysaných mléčných výrobků, ať si kdokoli říká cokoli.Že co způsobím druhému, způsobí mi třetí. Že jsme všichni stejní, jen to máme každý nastavený jinak. Že je super udělat jednou za čas kompletní čistku - v lidech, v šatníku, v práci - a že je úleva chvilku nic nemít. Že prostě nejsem ranní ptáče a nemám s tím problém.Že je potřeba si to dělat hezký. Všude. Že hodní lidé se neopoustějí! Že ve všem můžeme klouzat po povrchu, nebo jít do hloubky. Ve všem. Že pavouci nejsou zlí, nejsou zlí, nejsou zlí!Že jsem pořád stejná, i když říkám, že ne. Že nemám chodit spát s …

Co bych letos doporučila Ježíškovi?

Na Vánoce vyvstávají dva problémy: člověk neví, co koupit těm druhým a zároveň neví, co si od nich má přát. Všechno máme, nebo si koupíme a spoustu věcí nechceme, aby za nás vybíral někdo jiný. (To podtrhávám, mami!)

Takže jestli máte podobné problémy, tak si pojďme přát něco z těch materiálních potěšení, které ovšem dávají smysl - jsou čistě přírodní nebo udržitelné a radost budou dělat někdy i po dlouhých desítkách let.
Niche parfém: Linda Landenberg: Lavender & wool  Jestli něčeho není dost, tak je to vůní. Parfémů. Ideálně niche parfémů, které používají kvalitní suroviny, z velké části přírodní, a které jsou tak neotřelé, že vás okolí identifikuje na míle daleko. Lavender & wool obsahuje francouzskou levanduli, lavandin, čokoládu, pačuli, mléčné tóny, kardamon, ale i pepř, šalvěj muškátovou, kmín či cedrové dřevo. Finální vůně je příjemně pudrová, lehce mýdlová, připomínající vůni vlněných svetrů a pytlíčků levandule v nich schovaných.  Přírodní svíčka: L’ODAÏTÈS Přírodní …