Přeskočit na hlavní obsah

Nature´s Secret Bamboo: Tropická sprcha svěžesti!

Zdravím,

dnes si zase na chvíli odskočíme ke kosmetickým novinkám, které vás povzbudí (doslova nakopnou) na mysli, na duši a provoní tělo...

Dnes bych vám ráda představila novou tropickou řadu Nature´s Secret Bamboo od společnosti Fleur de Santé. Je to opravdu vzpruha pro smysly a podobná vůně se vám už navždy vryje do paměti...Takže, co jsem vyzkoušela na vlastní kůži?

Nature´s Secret Bamboo Sprchový gel a pěna do koupele 2v1

Celá "Bamboo" řada je obohacená o výtažky z bambusu. Já k bambusu nikdy nevoněla, tohle mi ale každopádně voní trochu po ananasu, ale zároveň neotřele a exoticky. S takovou vůní jsem se jinde nesetkala. Sprcháč je velice příjemný a navíc se dá použít jako pěna do koupele. Takže ideální lahvička s sebou na dovolenou:-)

Nature´s Secret Bamboo Peelingové mýdlo

Sprchový gel má sice intenzivnější vůni, ale v boji proti odumřelým buňkám rozhodně sáhněte po tomto pomocníkovi. Doporučuju. Peelingové mýdlo s přírodní lufou zanechá pokožku hladkou, svěží a zároveň o něco jasnější. Skvělý vynález!

Nature´s Secret Bamboo Deo Roll-on

Deodorant v kuličce opět skrývá úžasnou vůni celé sady. Schovejte ho do kabelky a můžete si provonit tělo kdykoli během dne. (PS: A zapomeňte pouze na podpaží, deodorant je transparentní, takže skvělé i za ouška:-)

Nature´s Secret Bamboo Body Lotion

Poslední produkt řady si nechávám úmyslně až na konec. Je to totiž hodně luxusní záležitost. Každý tělový krém může vonět lákavě, ale na jak dlouho? Mě tohle lotion překvapilo, že jsem ho na mě cítili i ostatní a ještě po pár hodinách. Přes den si ho dávám aspoň na ruce a voním, voním, voním...

Myslím, že se vám tahle tělová kosmetika bude líbit. Lépe řečeno, vonět. Když nám někdo voní, hned nám je sympatičtější a jako člověk zajímavější.

Takže hezké tropické dovolené!
Luc.

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho prosím na Facebooku či Twitteru. Děkuji vám!

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Tleskám: 4 nejlepší novinky přírodní kosmetiky roku 2019!

Rok 2019 byl mimořádně silný na poznání. Minimálně na poznání skvělých kosmetických bio značek.
Přesto jsem si řekla, že vyberu pouze 4 značky, které jsou na trhu nově a tento rok mě naprosto uchvátily. 

Už je určitě znáte. Mluví se o nich, píše se o nich a já je zmiňuji pravidelně: u 3 ze 4 jsem měla možnost poznat přímo výrobce a jejich filosofii, jako velké plus u všech čtyř značek vnímám i to, že k nám nepřiletěly přes půl planety, nýbrž maximálně od sousedních států a vždy jde o malé, poctivé výrobce, někdy i rodinnou firmu.

1.) dieNikolai

Země původu:Rakousko
Proč je miluju: 100% regionální a biodynamický produkt z Wachau
Pravdou je, že už jsem o dieNikolai psala loni touto dobou, jelikož jsou v Česku od podzimu 2018. Tento rok jsem však mohla poznat přímo výrobce a dvakrát zavítat tam, kde se to celé míchá - do biodynamických vinic ve Wachau, kde zrovna probíhala mimo jiné sklizeň šafránu. Zásady dieNikolai stojí na biodynamice, tedy pěstování bez chemických postřiků a s minimáln…

30 věcí, které jsem se naučila za 30 let

Jop. Je mi třicet. 
To je takový ten věk, kdy už by člověk měl mít aspoň rozum, když na moudrost si ještě musí počkat. Ale za 30 let jsem se naučila aspoň základních 30 věcí:


Že silonky mají být neviditelné.Že urputnost, lež a nenávist nikdy nevyhraje.Že mi rychlá chůze dělá sakra dobře, ale nesmí se tomu říkat sport. Že nechci žít/pracovat/přátelit se s těmi, které si před sebou musím neustále omlouvat. Že nedokážu žít bez kysaných mléčných výrobků, ať si kdokoli říká cokoli.Že co způsobím druhému, způsobí mi třetí. Že jsme všichni stejní, jen to máme každý nastavený jinak. Že je super udělat jednou za čas kompletní čistku - v lidech, v šatníku, v práci - a že je úleva chvilku nic nemít. Že prostě nejsem ranní ptáče a nemám s tím problém.Že je potřeba si to dělat hezký. Všude. Že hodní lidé se neopoustějí! Že ve všem můžeme klouzat po povrchu, nebo jít do hloubky. Ve všem. Že pavouci nejsou zlí, nejsou zlí, nejsou zlí!Že jsem pořád stejná, i když říkám, že ne. Že nemám chodit spát s …

Co bych letos doporučila Ježíškovi?

Na Vánoce vyvstávají dva problémy: člověk neví, co koupit těm druhým a zároveň neví, co si od nich má přát. Všechno máme, nebo si koupíme a spoustu věcí nechceme, aby za nás vybíral někdo jiný. (To podtrhávám, mami!)

Takže jestli máte podobné problémy, tak si pojďme přát něco z těch materiálních potěšení, které ovšem dávají smysl - jsou čistě přírodní nebo udržitelné a radost budou dělat někdy i po dlouhých desítkách let.
Niche parfém: Linda Landenberg: Lavender & wool  Jestli něčeho není dost, tak je to vůní. Parfémů. Ideálně niche parfémů, které používají kvalitní suroviny, z velké části přírodní, a které jsou tak neotřelé, že vás okolí identifikuje na míle daleko. Lavender & wool obsahuje francouzskou levanduli, lavandin, čokoládu, pačuli, mléčné tóny, kardamon, ale i pepř, šalvěj muškátovou, kmín či cedrové dřevo. Finální vůně je příjemně pudrová, lehce mýdlová, připomínající vůni vlněných svetrů a pytlíčků levandule v nich schovaných.  Přírodní svíčka: L’ODAÏTÈS Přírodní …