Nature´s Secret Bamboo: Tropická sprcha svěžesti!

Zdravím,

dnes si zase na chvíli odskočíme ke kosmetickým novinkám, které vás povzbudí (doslova nakopnou) na mysli, na duši a provoní tělo...

Dnes bych vám ráda představila novou tropickou řadu Nature´s Secret Bamboo od společnosti Fleur de Santé. Je to opravdu vzpruha pro smysly a podobná vůně se vám už navždy vryje do paměti...Takže, co jsem vyzkoušela na vlastní kůži?

Nature´s Secret Bamboo Sprchový gel a pěna do koupele 2v1

Celá "Bamboo" řada je obohacená o výtažky z bambusu. Já k bambusu nikdy nevoněla, tohle mi ale každopádně voní trochu po ananasu, ale zároveň neotřele a exoticky. S takovou vůní jsem se jinde nesetkala. Sprcháč je velice příjemný a navíc se dá použít jako pěna do koupele. Takže ideální lahvička s sebou na dovolenou:-)

Nature´s Secret Bamboo Peelingové mýdlo

Sprchový gel má sice intenzivnější vůni, ale v boji proti odumřelým buňkám rozhodně sáhněte po tomto pomocníkovi. Doporučuju. Peelingové mýdlo s přírodní lufou zanechá pokožku hladkou, svěží a zároveň o něco jasnější. Skvělý vynález!

Nature´s Secret Bamboo Deo Roll-on

Deodorant v kuličce opět skrývá úžasnou vůni celé sady. Schovejte ho do kabelky a můžete si provonit tělo kdykoli během dne. (PS: A zapomeňte pouze na podpaží, deodorant je transparentní, takže skvělé i za ouška:-)

Nature´s Secret Bamboo Body Lotion

Poslední produkt řady si nechávám úmyslně až na konec. Je to totiž hodně luxusní záležitost. Každý tělový krém může vonět lákavě, ale na jak dlouho? Mě tohle lotion překvapilo, že jsem ho na mě cítili i ostatní a ještě po pár hodinách. Přes den si ho dávám aspoň na ruce a voním, voním, voním...

Myslím, že se vám tahle tělová kosmetika bude líbit. Lépe řečeno, vonět. Když nám někdo voní, hned nám je sympatičtější a jako člověk zajímavější.

Takže hezké tropické dovolené!
Luc.

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho prosím na Facebooku či Twitteru. Děkuji vám!

Žádné komentáře:

Okomentovat