Přeskočit na hlavní obsah

Nepovedené fotky. Dobře se bavte!

Ahoj...

prostě si nemůžu odpustit ještě jednu malou zmíňku o svatbě. Včera jsem totiž dostala od fotografa Tomáše Vránka veškeré nafocené fotky ze svatby. A jelikož jsou nádherné, vlastně až fantastické, tak se schválně se musím podělit o pár momentek...

Znáte to: mrknete, uděláte ksicht, vyfotí vás zrovna s otevřenou pusou...
Takové špatné dny máme každý. Zde jsou nějaké moje největší úlety...:-)

Takže...jsem v salonu a musím se do těch 7mi kilovejch šatiček nějak dostat tak, abych si neotřela make-up, nezničila vlasy a neodřela ještě nezaschnutou manikúru:-)

Následuje půl hodinka šíleného oblékání

Někdo má dlouhé nohy, já zase holt dlouhé ruce:-)

Děkuju všem statečným za pomoc!
Další horká chvilka Aneb hvězdně vystupovat z auta se musí umět:-)
Vidíte ten škleb?
Našeho pejska Deníka jsme museli nechat doma, a tak jsme vzali aspoň maskota. Seděl celou dobu v první řadě a ani nekňučel. No co, přišla jsem vám někdy normální:-)?
Jak jinak by měla nevěsta ukázat své dovednosti, když ne přiotevřenou pusou při navlékání prstýnku? Můj muž se vážně má:-)

Inu, byla to velkolepá podívaná!
Mějte se krásně,

Luc.

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho na Twitteru či Facebooku s kamarády. Děkuji vám!

Komentáře

  1. Lucinko,stejne Ti to moc sluselo i kdyz ses nam sklebila!!!!

    OdpovědětSmazat
  2. Přesně, slušelo ti to i při úšklebcích..:) Rozesmálo mě to s tím maskotem "ani nekňučel" :D

    OdpovědětSmazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Tleskám: 4 nejlepší novinky přírodní kosmetiky roku 2019!

Rok 2019 byl mimořádně silný na poznání. Minimálně na poznání skvělých kosmetických bio značek.
Přesto jsem si řekla, že vyberu pouze 4 značky, které jsou na trhu nově a tento rok mě naprosto uchvátily. 

Už je určitě znáte. Mluví se o nich, píše se o nich a já je zmiňuji pravidelně: u 3 ze 4 jsem měla možnost poznat přímo výrobce a jejich filosofii, jako velké plus u všech čtyř značek vnímám i to, že k nám nepřiletěly přes půl planety, nýbrž maximálně od sousedních států a vždy jde o malé, poctivé výrobce, někdy i rodinnou firmu.

1.) dieNikolai

Země původu:Rakousko
Proč je miluju: 100% regionální a biodynamický produkt z Wachau
Pravdou je, že už jsem o dieNikolai psala loni touto dobou, jelikož jsou v Česku od podzimu 2018. Tento rok jsem však mohla poznat přímo výrobce a dvakrát zavítat tam, kde se to celé míchá - do biodynamických vinic ve Wachau, kde zrovna probíhala mimo jiné sklizeň šafránu. Zásady dieNikolai stojí na biodynamice, tedy pěstování bez chemických postřiků a s minimáln…

30 věcí, které jsem se naučila za 30 let

Jop. Je mi třicet. 
To je takový ten věk, kdy už by člověk měl mít aspoň rozum, když na moudrost si ještě musí počkat. Ale za 30 let jsem se naučila aspoň základních 30 věcí:


Že silonky mají být neviditelné.Že urputnost, lež a nenávist nikdy nevyhraje.Že mi rychlá chůze dělá sakra dobře, ale nesmí se tomu říkat sport. Že nechci žít/pracovat/přátelit se s těmi, které si před sebou musím neustále omlouvat. Že nedokážu žít bez kysaných mléčných výrobků, ať si kdokoli říká cokoli.Že co způsobím druhému, způsobí mi třetí. Že jsme všichni stejní, jen to máme každý nastavený jinak. Že je super udělat jednou za čas kompletní čistku - v lidech, v šatníku, v práci - a že je úleva chvilku nic nemít. Že prostě nejsem ranní ptáče a nemám s tím problém.Že je potřeba si to dělat hezký. Všude. Že hodní lidé se neopoustějí! Že ve všem můžeme klouzat po povrchu, nebo jít do hloubky. Ve všem. Že pavouci nejsou zlí, nejsou zlí, nejsou zlí!Že jsem pořád stejná, i když říkám, že ne. Že nemám chodit spát s …

Co bych letos doporučila Ježíškovi?

Na Vánoce vyvstávají dva problémy: člověk neví, co koupit těm druhým a zároveň neví, co si od nich má přát. Všechno máme, nebo si koupíme a spoustu věcí nechceme, aby za nás vybíral někdo jiný. (To podtrhávám, mami!)

Takže jestli máte podobné problémy, tak si pojďme přát něco z těch materiálních potěšení, které ovšem dávají smysl - jsou čistě přírodní nebo udržitelné a radost budou dělat někdy i po dlouhých desítkách let.
Niche parfém: Linda Landenberg: Lavender & wool  Jestli něčeho není dost, tak je to vůní. Parfémů. Ideálně niche parfémů, které používají kvalitní suroviny, z velké části přírodní, a které jsou tak neotřelé, že vás okolí identifikuje na míle daleko. Lavender & wool obsahuje francouzskou levanduli, lavandin, čokoládu, pačuli, mléčné tóny, kardamon, ale i pepř, šalvěj muškátovou, kmín či cedrové dřevo. Finální vůně je příjemně pudrová, lehce mýdlová, připomínající vůni vlněných svetrů a pytlíčků levandule v nich schovaných.  Přírodní svíčka: L’ODAÏTÈS Přírodní …