Nádherné rty a bezchybná tvář. Nic na tom není.


Balíček Fleur de Santé jsem si nechala poslat na jméno své maminky do Čech, což se ukázalo býti nepříliš chytrým krokem.

Maminka balíček přebrala, otevřela a začala...

"Hele, tady je nějakej lesk na rty. To je přesně ta barva, co furt sháním, to bys mi mohla dát..." Ať už přijedu v čemkoli, mám cokoli, moje mamka vždycky říká, že bych ji to mohla dát...Natřela pusinku a zase povídá: "A vůbec se nelepí, ani ho necítím. A víš jak nemám ráda ty lepivý lesky..."

Řeč je o Výživným krémovým leskem na rty s obsahem bambuckého másla (FdS Creamy Lip Gloss).Má jemnou vanilkovo-karamelovou příchuť, dva příjemné odstíny a opravdu nelepí. Navíc vykouzlí krásný třpyt a lesk.
Takže jsem neměla srdce ho mamince jen tak dát. Promiň mami!


Další produkt na testování byl Rozjasňující make-up (Perfect Illusion Liquid Foundation). Abych pravdu řekla, s make-upem to dodnes neumím, a tak ho moc nepoužívám. Fleur de Santé se i tentokrát trefil do mého odstínu a já slíbila, že ho otestuju, tak jsem se dala do díla.

"Hele, on skoro není vidět, ale ta pleť hned vypadá líp," křičela na mě z pokoje mamka. Jestli ji ho zase nedám, že ona je starší a potřebuje ho víc. 

 Ano, není skoro vidět a přitom tón pleti je sjednocený, to je pravda. Make-up jsem nanášela prstem pěkně do ztracena, nikde žádné stopy, fleky apod. To je ta dokonalá iluze. 
 

Novou dekorativku Fleur de Santé tak můžu doporučit jak já, tak moje maminka. Doufám, že vám se poštěstí mít tuhle kosmetiku jen samy pro sebe:-)
Krásný den, 
Luc.

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho prosím s ostatními. Děkuji.

3 komentáře:

 1. Ahoj Luc,
  Kde najdu registraci (pro odběr) tvých nových příspěvků? Blog Veronica´s Style má taky svou registraci (Připojte se k tomuto webu - Síť přátel Google - Pravidelní čtenáři). Víš, nechci promeškat tvoje články, které bývají zajímavé. Samozřejmě kosmetické produkty zase rád vynechám :-) Nic proti, ale nic mi to neříká :-) Děkuji moc ♡

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Michale,

  stejne jako u Verci, i zde se muzes pripojit ke sledovani tohoto blogu pres Google registraci. Jen tu neni primo kolonka. Kdyby se nepovedlo, zaridim...

  Krasny den...

  OdpovědětVymazat
 3. Dík moc,
  Chtěl jsem se připojit i k tobě, ale nějak se mne povedlo odpojit od Verci!
  Zatím jsem na to nepřišel! No já a technika se asi máme moc rádi! :-)
  Budu to nějak zkoušet dál a snad se povede. Díky AHOJ…

  OdpovědětVymazat