Tajemství nádherných vlasů? Přeci esenciální oleje...


L´Occitane, L´Occitane...

Moje vlasy už poznaly mnoho olejů - od kokosového, olivového přes avokádový i amarganový. A..NIC! Uznávám ale, že hýčkat si kštici směsí z esenciálních (a voňavých) olejů je mnohem větší zábava a mnohem viditelnější výsledek...

...vážení čtenáři, zde jen pěju ódu na vlasovou kosmetiku L´Occitane. Péče o vlasy s názem Aromachologie je kolekce výrobků vytvořených na bázi pěti esenciálních olejů. Esenciální oleje v sobě skrývají všechny účinky rostlin v jejich nejvyšší koncentraci.

Na co se tedy připravit?
Ochranné stylingové sérum


Ochranné stylingové sérum, 125ml

...ani gel, ani  pěna, ani tužidlo. Ale příjemný krém, který teď každé ráno používám na tvarování vln a kudrlinek. Stačí opravdu malé množství a natočit jednotlivé pramínky na prsty. Jsem si jistá, že se dá použít i pod žehličku k rovnání vlasů. Vlastně určitě - je totiž vytvořeno tak, aby vlasy chránilo před poškozením teplem (tedy kulmováním, žehlením, foukáním).

Pět esenciálních olejů a výtažky z jahod dělají z tohohle produktu pořádnou výživu pro vlasy slabé, oslabené a hlavně - drží tvar. Mě i přes noc:-)

Maska na citlivou pokožku hlavy

Maska na citlivou pokožku hlavy, 150ml

Poprvé za život mě mrzí, že nemám citlivou pokožku hlavy. Tahle maska totiž zmírňuje svědění a napjatost pokožky. No co, stejně to využiju.
První poznámka: Voní to neskutečně.
Druhá věc: Stačí jen aplikovat na pokožku hlavy, nechat 5 minut působit a opláchnout. A to se mi líbí. Ten fakt, že si vyživím vlasy už od kořínků mi hned dává pocit, že mi tak možná vlasy rychleji porostou. Pět minut nechávám esenciální oleje vstřebat, pak oplachuji.

Až při delší době používání budu schopna říct, jaké účinky tyhle dva malé zázraky mají. Po prvním vyzkoušení můžu říct zatím jen to, že rozdíl mezi kvalitními přípravky a lacinými krémy z drogerií poznáte okamžitě...

Kdybys vás tedy zajímaly novinky ze světa L´Occitane, stačí se podívat na webové stránky plné informací.
Krásný den,

Luc.

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho prosím s ostatními. Děkuji!

1 komentář: