Přeskočit na hlavní obsah

Test odvahy: Jak moc velcí jste dobrodruzi?

No není to krása na první pohled?

Znáte to...jste dobrodruh, plahočíte se světem s těžkým kufrem, zpocení a bez make-upu a občas vás přepadne chuť na něco luxusního, špičkového a nezapomenutelného...

Na tuhle úžasnou pláž a k tomuto úžasnému bazénu se budete muset lecčíms prokousat:-)
Takže zatíváte do Le Paradis Resortu na ostrově Koh Samui. Ubytují vás v nádherných bungalovech, kde už luxus hraničí s opulentností.

Máte nádhernou koupelnu zastřešenou pouze palmovými listy, dřevěnou vanu a ze všech stran veliká okna s výhledem do džungle.

Le Paradis je totiž resort hned vedle moře, který obklopuje dokonalá divočina. 
Brzy ale zjistíte, že se budete muset prokousat mnohými nástrahami:

- večer objevíte ve sprše žábu, ač netušíte, jak se tam mohla dostat. Spadla snad ze stropu?

Přesně takhle vypadá tropická sprcha pod palmami.... 
-.večer si také budete muset zvyknout na to, že vám v nezakryté koupelně lezou velcí hnědí tropičtí pavouci. Rychle lezou a skáčou.

- celý den musíte zavírat dveře do koupelny, jinak máte v pokoji tropické komáry, co milují evropskou krev.

- v noci (až se budete chtít dostat domů) musíte projít džunglí.

- až projdete džunglí, musíte se dívat pod nohy. Vylézají žáby, šneci, ještěrky a malí hadi, tak je nezašlápněte!

- nikdy nesmíte spát s roztaženýma žaluziema. Nikdy nevíte, co či kdo na vás přes noc bude zírat...

Rozkošná koupelna s vanou, že?

Bobřík odvahy? Tak tak...
Jinak si ale můžete užívat nezměrného luxusu, sluníčka a čisté pláže. Ideální kombinace na zážitky, co říkáte?

Mějte se krásně,
Luc.

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho prosím s ostatními. Děkuji!

Komentáře

 1. Moc pěkný článek! Tomu říkám život v ráji!

  Je zajímavé, že "v nezakryté koupelně lezou velcí hnědí tropičtí pavouci a rychle lezou a skáčou" - To by mě zajímalo, jestli rychle lezou a skáčou ti pavouci, nebo vyděšení návštěvníci. Osobně si myslím, že návštěvníci, že Lucinko! :-)

  Až se budu vracet, tak "v noci (až se budete chtít dostat domů) musíte projít džunglí" - To je pohoda Luc! Přeci jako Tarzan na liáně :-)

  "až projdete džunglí, musíte se dívat pod nohy. Vylézají žáby, šneci, ještěrky a malí hadi, tak je nezašlápněte" - Neboj, protože na liáně to nehrozí, ale tam se zase nesmím srazit z opicí! To by bylo strašné! Ona by si mne totiž mohla splést z vlastním druhem, protože já tak taky vypadám :-)

  Jinak "nikdy nesmíte spát s roztaženýma žaluziemi. Nikdy nevíte, co či kdo na vás přes noc bude zírat" No pokud by to byla exotická krásná žena, tak ji rád pozvu na exotické kafe :-)

  Ideální kombinace na zážitky, co říkáte? - Radši jsem zticha a ani nedutám....… PA, PA... ♡♡♡♡♡ :-)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Tleskám: 4 nejlepší novinky přírodní kosmetiky roku 2019!

Rok 2019 byl mimořádně silný na poznání. Minimálně na poznání skvělých kosmetických bio značek.
Přesto jsem si řekla, že vyberu pouze 4 značky, které jsou na trhu nově a tento rok mě naprosto uchvátily. 

Už je určitě znáte. Mluví se o nich, píše se o nich a já je zmiňuji pravidelně: u 3 ze 4 jsem měla možnost poznat přímo výrobce a jejich filosofii, jako velké plus u všech čtyř značek vnímám i to, že k nám nepřiletěly přes půl planety, nýbrž maximálně od sousedních států a vždy jde o malé, poctivé výrobce, někdy i rodinnou firmu.

1.) dieNikolai

Země původu:Rakousko
Proč je miluju: 100% regionální a biodynamický produkt z Wachau
Pravdou je, že už jsem o dieNikolai psala loni touto dobou, jelikož jsou v Česku od podzimu 2018. Tento rok jsem však mohla poznat přímo výrobce a dvakrát zavítat tam, kde se to celé míchá - do biodynamických vinic ve Wachau, kde zrovna probíhala mimo jiné sklizeň šafránu. Zásady dieNikolai stojí na biodynamice, tedy pěstování bez chemických postřiků a s minimáln…

30 věcí, které jsem se naučila za 30 let

Jop. Je mi třicet. 
To je takový ten věk, kdy už by člověk měl mít aspoň rozum, když na moudrost si ještě musí počkat. Ale za 30 let jsem se naučila aspoň základních 30 věcí:


Že silonky mají být neviditelné.Že urputnost, lež a nenávist nikdy nevyhraje.Že mi rychlá chůze dělá sakra dobře, ale nesmí se tomu říkat sport. Že nechci žít/pracovat/přátelit se s těmi, které si před sebou musím neustále omlouvat. Že nedokážu žít bez kysaných mléčných výrobků, ať si kdokoli říká cokoli.Že co způsobím druhému, způsobí mi třetí. Že jsme všichni stejní, jen to máme každý nastavený jinak. Že je super udělat jednou za čas kompletní čistku - v lidech, v šatníku, v práci - a že je úleva chvilku nic nemít. Že prostě nejsem ranní ptáče a nemám s tím problém.Že je potřeba si to dělat hezký. Všude. Že hodní lidé se neopoustějí! Že ve všem můžeme klouzat po povrchu, nebo jít do hloubky. Ve všem. Že pavouci nejsou zlí, nejsou zlí, nejsou zlí!Že jsem pořád stejná, i když říkám, že ne. Že nemám chodit spát s …

Co bych letos doporučila Ježíškovi?

Na Vánoce vyvstávají dva problémy: člověk neví, co koupit těm druhým a zároveň neví, co si od nich má přát. Všechno máme, nebo si koupíme a spoustu věcí nechceme, aby za nás vybíral někdo jiný. (To podtrhávám, mami!)

Takže jestli máte podobné problémy, tak si pojďme přát něco z těch materiálních potěšení, které ovšem dávají smysl - jsou čistě přírodní nebo udržitelné a radost budou dělat někdy i po dlouhých desítkách let.
Niche parfém: Linda Landenberg: Lavender & wool  Jestli něčeho není dost, tak je to vůní. Parfémů. Ideálně niche parfémů, které používají kvalitní suroviny, z velké části přírodní, a které jsou tak neotřelé, že vás okolí identifikuje na míle daleko. Lavender & wool obsahuje francouzskou levanduli, lavandin, čokoládu, pačuli, mléčné tóny, kardamon, ale i pepř, šalvěj muškátovou, kmín či cedrové dřevo. Finální vůně je příjemně pudrová, lehce mýdlová, připomínající vůni vlněných svetrů a pytlíčků levandule v nich schovaných.  Přírodní svíčka: L’ODAÏTÈS Přírodní …