Hostesing jako velký bysnys v latexu

Už běžím šéfe, stejně jsem už připravená:-)

Ahoj...

pokud (vy dívky, pánové prominou) v září ještě nenastupujete nikam do školy, vyrazte za školou života do Itálie. Jako hostesky si přijdete na zlatý důl...

Moje krásné italské kamarádky se ničím jiným neživí. Dělají hostesky na konferencí, diskotékách, otevíračkách a ve Florencii i v muzeích.

Chcete znát jejich honoráře?

4 hodiny práce = 50 euro (cca 1250 Kč)
6 hodin práce = 80 euro (cca 2000 Kč)
8 hodin práce = 100 euro (cca 2500 Kč)

To není vůbec špatné, že? V Itálii více méně tohle platební schéma funguje všude, v Čechách se spíš udává honorář na hodinu (klasika 100 korun...)

Abychom ale Italkám nezáviděly - ony se opravdu nadřou (aspoň mi furt tvrdí!). Nemusí sice mluvit anglicky (tam nikdo anglicky nemluví), ale musejí si umět poradit s dotěrnými klienty, hlučnými a sexuchtivými Italy a přitom zůstat milé a usměvavé.


Pokud jde navíc o diskotéky, dívky jsou často "vyšňořené" do latexových minisukýnek, podprsenek a ehm, pak věřím, že je pro pány těžké odolat...


Takže nic pro citlivé osoby. Pokud vás ale jen tak nic nerozháže, pak je tohle skvělý bysnys. Samotnou by mě zajímalo, zda bych to ustála. Ale ten latexový obleček, ten by mi určitě slušel:-)

Luc.

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho prosím s ostatními na FaceBOOKu či Twitteru. Děkuji:-)

Žádné komentáře:

Okomentovat