Vyrazila jsem do města bez špetky make-upu. Byl to úspěch nebo trapas?


Pánové hrozně rádi říkají, že preferují přirozené ženské bez tuny make-upu. A my ženy jim to hrozně rády věříme. Pánové mluví pravdu.

Problém je, že muži vidí buď hodně nalíčenou až strašidelnou tvář a nebo krásnou tvář bez make-upu. Pravda ale je, že něco takového jako jemné denní a téměř nepatrné líčení (které ovšem dodává šmrnc) moc neregistrují. Co tedy pánové řeknou na to, když se úplně odlíčím? Poznají rozdíl? Budu pro ně pořád atraktivní? 


Když jsem ještě chodila na vejšku, probrala jsem se jednou s dobrou náladou (až moc dobrou). Byla jsem hezky opálená, pleť bez pupínků a jak říkám - nálada to byla až moc dobrá. A tak jsem jen upravila vlasy, dala lesk na rty a razila do školy...

Sedím v lavici a přijde moje drahá Evička. Hodí kabelu na stůl a přidrzle povídá:  "Ses nanamalovala, viď? No je to vidět..."
DRZOUN!

Pak přijde Martin - 32 letý právník, strašný milý kluk, gentleman. Chvíli si povídáme a on z ničeho nic: "Lucko, je ti dobře? Nejsi nemocná? Vypadáš tak trochu...ehm, pobledle,"
A je to tady...


"Ne, Martine, to já jenom nemám make-up," vysvětluju. Asi je mu to blbý, a tak dodává: "Ale to vůbec ne, tak jsem to nemyslel, ehm...já jen že nemáš barvu. Ehm, vlastně opálená asi jsi, ale ne jako sluší ti to. Já jen...forget it!"

Tak to už je špatné...

Průser ale nastává, když se mě uprostřed přednášky i paní profesorka zeptá, jestli nejsem nějaká smutná, že mi chybí ta jiskra v oku. "Ale kdepak, pančelko. To není jiskra, to je oční linka!"

Paní profesorka se zasměje a přikývne. Je ženská, pochopila.
A já tehdy pochopila, že vždy, jak mám takhle blbě dobrou náladu se mám nalíčit. Že nejsem žádná Cindy Crawford, abych si mohla dovolit chodit bez nádechu řasenky.


Ale víte co? Když jsem viděla tuhle fotky sexbomby Longorie, hned mi bylo líp. Nejsem v tom sama. A pánové opravdu nerozeznají jemný make-up.
Ale rozeznají holou tvář. A pak se vás ptají, jestli nejste nemocné...

ACH, ACH...
Mějte se krásně:-)!
Luc.

Pokud vám tento článek přijde užitečný, můžete ho sdílet s muži i ženami na FB či Twitteru. Děkuji vám:-)

4 komentáře:

 1. To chce zjistit jak pusobis na nekoho, kdo te nezna. V praci mame dve kolegyne co chodi rano jednou za cas na kosmetiku. Napoprve je to sok, ale vzdy je evidentni, ze chybi hlavne ocni stiny. Ale kdyz si clovek uvedomi, ze takhle vypadaj rano po milovani, tak to zacina byt i sexy. Ted me napada, ze se nezname.

  @zaletnik

  OdpovědětVymazat
 2. Som sa dobre zasmiala :D super článok

  OdpovědětVymazat
 3. Jo to je dobrej článek. Tebe budu sledovat slečno!:D

  OdpovědětVymazat
 4. Super článek!A dokonce až moc pravdivej xD

  OdpovědětVymazat