Loučení se svobodou. S Italama.


Přípravy na mou rozlučku se svobodou vzaly mé drahé kamarádky Italky na svá bedra. Týdny a týdny si posílaly divoké emaily, co pro mě připraví a já se jen bála toho, že skončím u Berlusconiho na Bunga Bunga party.

Ten večer mě vzaly do auta a jelo se někam do pryč. Za Florencii, na největší diskárnu Manduca. Tak to bude v klidu, děvenky, říkala jsem si...
Vedle.

Když paříte s Italama, musíte si být vědomi jejich temperamentu a vášni k fotbalu. To jen tak na okraj...:-)

A zatímco ony se v autě ještě líčily, mě nasadily na hlavu obrovskou čelenku s ehm, velkou mužskou erekcí. Takhle jsem musela ke vchodu. Vstupné stálo 15 euro, ale když mě viděli s tím kolosem u vchodu, šla jsem zadarmo (už víte, jak se dostat kamkoli zdarma, že?)

Píšťalka. Jako živá:-)

Plus jsem dostala do drinku brčko opět s pořádným a hodně vzrušeným penisem. A píšťalku. Mé drahé Italky všude rozkřikovaly, že se vdávám a loučím se svobodou. A já tam tak seděla se vší tou erekcí (na hlavě, na krku a v puse) a vypadala jsem jak nějaká hodně spokojená nymfomanka.

V tom mi objednaly opravdového "chlapa". Byl to zmalovaný Brazilec, jež vypadal jako Jim Carey v Masce. Těm Italkám bych měla dát lekci vkusu, aby mi neobjednávaly hermafrodity, ale řádného chlapa.

Pak se přihnala parta italských hokejstů a už to jelo...
Bylo jich asi třicet a všichni najednou křičeli jen to jedno jediné anglické slovíčko, co uměli....BLOW...tedy ve smyslu: BLOW tu píšťalku s tak velkou erekcí.

Brčka. S těma teď machruju na každé party!

No a víc si nepamatuju.
Píšťalku, brčko i čelenku si schovávám na období po rozvodu. Určitě se to budou hodit.

Ve zkratce: Tohle je fakt hříšná země. Mamma Mia!
Luc.

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho prosím na Facebooku či Twitteru. Děkuji vám!

4 komentáře: