Nový magazín: Další inspirace ze světa modelek

Oficiální obrázek Fotoparty
Ahoj!

Jsem moc ráda, že právě téma modeling vás tady na blogu baví asi nejvíc. UFF, někdy je to pořádná dřina vymyslet nový článek s novými informacemi tak, aby byl pro vás co možná nejužitečnější.

Věřte mi, modeling je prima svět, ale občas potřebuju zapojit veškerou svou fantazii a zbytek svého optimismu, abych o něm mohla něco zábavného napsat.

Takže kdyby mi občas docházely síly a já psala jen o Berlusconim, Italech a Holanďanech (což je mé oblíbené téma, jak jste si všimli), pak si za inspirací zajděte na nový skvělý magazín Fotoparty. Kromě zajímavých článků o kráse a životním stylu tam najdete i mé články o modelingu - najdete tam některé už známé věci i naprosté novinky.


Celá spolupráce s Fotopartou (mimochodem, je to celkově dost dobrý portál pro začínající modelky, tak to omrkněte celé:-) vznikla na základě promotion knížky Jak Na Modeling. Prozradím jen, že některé články jsou menší ochtunávkou toho, co najdete přímo v knížce:-)

Na druhou stranu - pro tento blog mám připraveno z modelingu ještě hodně. V nědeli například přijde článek o tom, zda máme své štěstí v modelingu zkoušet navzdory tomu, už nás mnohokrát odmítli. A v následujících týdnech vám zase představím agentury, které stojí za objevení:-)

Prozatím tedy nádherné dny,
Luc.

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho prosím s ostatními. Děkuji:-)

1 komentář:

  1. Moc hezký článek, Luc :) Díky tobě jsem se na tenhle server zaregistrovala a hned jsem dostala nabídku nafotit modelingový book a tak odstartovat svou modelingovou kariéru :) Moc děkuju :))

    OdpovědětVymazat