Co prověřit ještě předtím než se bláznivě zamilujeme!


Tak na to prý vědci už přišli. Na skutečnou prověrku vztahů, která nám údajně okamžitě ukáže, zda se k sobě hodíme.

Ještě než se tedy nějak citově zavážeme a bláznivě se do ni/něj zamilujeme, ještě předtím ho vězměme na nákupy do obřího nákupního střediska. Poznáte o tom druhém například toto:

Jaký má styl

To sice není až tak důležitá položka, ale faktem je, že když si nesedneme stylem, pak nemá cenu si dávat vánoční dárky, že?

Zda má pochopení pro naše výdaje

Značková kabelka, PC hry, sportovní vybavení...opravdu chápeme, že je to někdy docela finančně náročné? (Třeba moje vysněná kabelka stojí 450 euro!)
Pokud to ten druhý chápe, co víc si přát?

Zda utrácí nebo škudlí každou korunku

Škudlilky a škudlilové nejsou moc vítáni...

Zda se umí podělit

Možná mu/ji něco cestou cvrnkne do nosu a nakoupí tak nějaké drobnosti i pro přátele anebo jednoduše jde jen po tom, co by se mu/jí šiklo. Už to mluví samo za sebe, ne?

Zda nekouká po jiných

A teď nemám na mysli jen pány. Slintající dívčiny nad sexy číšníkem z kafíčka přeci vidíme pořád. Přičemž koukání je dobrý ukazatel. Slintání už ne...Asi na tom vážně něco bude. Když přežijete první shopping together, přežijete možná už i svatbu, děti i smrt samu:-)

Luc.

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho s ostatními na Twitteru či Facebooooku. Díky!

1 komentář:

  1. Tak to by mě zajímalo jak by si vědci poradili s tímto: Když jsme s přítelem spolu začali chodit chtěl mi koupit svetr za 3000,-, já nechtěla s tím, že za tu cenu se takovej obyč svetr kupovat nebude, přesvědčoval až jsem svolila a on mi ho mohl koupit. Teď jdeme do obchodu mě se líbí bunda za 2000,-, kterou bych si koupila klidně i ze svýho a on mi řekne, není to škoda dát tolik peněz za bundu, když sou všude slevy :) ?

    OdpovědětVymazat