Dívčí romány? Jedině až po svatbě!


Po knížkách s ženskými hrdinkami a sladkém příběhu jak z marcipánu, jsem si troufla sáhnout až po svatbě. Proč? Protože kdyby mi byl snad vzorem nějakej chlap z románu, pak bych zůstala asi celej život na ocet....

Jaké muže najdeme v červené knihovně:

- Jedině ty krásné, mladé a štíhlé. Hot, sexy a good-looking, jak to popisují Britové nejčastěji. Není to povrchní? Mezi námi děvčaty: co je k sakru špatné na postarším chlapíkovi:-)?

- Jedině samce svobodné, kteří netouží po románku, ale po skutečné a navždy-věké lásce. Trochu sladkobolné...

- Jedině muže, co jsou své partnerce oddaní, vždy je ONA pro ně na tom prvním místě a na konci knížky (po dvouměsíčním vztahu) už vymýšlí jména dětí, které s ní chce mít. To už je i na Američany dost, nemyslíte...?

- Muže s tajemstvím. Ale místo záhadné manželky, milenky či celé rodinky (jak se sluší a patří) je to tajemství jiného ražení. Nakonec vyjde na povrch, že místo služebních cest nejezdí za milenkou, ale tajně jezdí navštěvovat děti v ústavech. Ach!

- Muže, co milují svou partnerku víc než svou maminku. Takové knížky by se vůbec neměly dostat do prodeje!

- Muže, co by v životě nepodvedli a co by se na jinou ani koutkem oka nepodívali. Tedy muže vadné!


Podobně nasládlí hrdinové zkazí i sebelepší knížku sebelepší autorky.
Takže pokud se chcete začíst do úžasných knížek třeba Sophie Kinselly, rychle se vdejte. Okamžitě. Protože po přečtení vám už nebude nikdo dobrej.

A to je škoda. Protože po světě běhá množství skvělých chlapů. Třeba nejezdí do Afriky krmit hladové sirotky, třeba nevypadají jako ze žurnálu a třeba hned nevymýšlejí jména našich dětí, ale...

...ale jsou reální, milují nás, starají se a vždycky se o ně můžeme opřít...

Takže až po svatbě, jasný?
Luc.

PS: Pokud jste objevili chlapa, který splňuje všechny výše zmíněné body, můžete mi na něj dát prosím kontakt? Děkuji:-)

Žádné komentáře:

Okomentovat