Reportáž: Kde o Vánocích povinně nakupovat:-)Pondělí a úterý jsem strávila běháním po vánočních nákupech. Tak rychle běhat by mi mohli závidět i leckteří sportovci. Zde jsem vybrala pár obchodů (a fakt mi za tenhle článek neplatí!), které by si nikdo z nás neměl nechat ujít...

Luxor - Václavské náměstí

Znáte to, jdete mamince pro knížku, tu nemají, ale vy na ní už máte peníze. Tak se jen tak letmo porozhlédnete po oddělení anglických knížek (kdo by to četl česky, když česky rozumí, že?) a nakonec skončíte s knížkami pro sebe. Promiň, mami...

Melvita - Nový Smíchov (či Hlavák)

Opět jen tak letmo se jdu podívat, jaké novinky skýtá bio kosmetika Melvita. Jenže ta má samé úžasné věci, vánoční dárkové balíčky a nabídku, že když koupíte za 299 Kč či za 499 Kč, tak si můžete vybrat ještě jeden výrobek ve stejné hodnotě zdarma.

Nejdřív dokážu odolat, ale druhý den se vracím. A třetí den už si zakládám i zákaznickou kartu. A opět všechny ty krémíky mají jednoho majitele - mě:-)

Holešovická tržnice

Sem jedu tatínkovi pro ponožky. No co jiného byste mu koupili? Mají tu ale úplně všechno a navíc jsou tam spešl vánoční trhy, takže si místy přijdete jako na adventních trzích v Německu:-)

LUSH - Palladium

Sestřička a móžná něco můj Holanďan. To je plán mé cesty. Všechno ale nádherně voní, tuhé tělové krémy se lehce vtírají do pokožky a fosforová mýdla vypadají jako originální dárečky pro každého.


Zverimex - Palladium

Mohu si dovolit něco nekoupit našim, ale nekoupit metrák granulí a dobrot našemu pejskovi? Neexistuje! Tentokrát mě ale nic z nabízeného sortimentu neláká a ani nevoní, takže beru jen podle obalu desítky sušenek pro yorkšírky a končím s nákupy.

BIOOO - OC Kotva

Další můj oblíbený krámek se vším BIO. Nakupuji Saloos balzámky a kokosové péče, protože chápejte, to prostě musí bejt v každé domácnosti. Voní to, chutná to a ještě to hydratuje.

Prošla jsem od Holešovické trřnice po Anděl snad všechno.
Už po mě nikdo nemůže chtít, abych šla do posilovny.
A už vůbec ne, abych se držela daného rozpočtu.
Až ty dárečky rodinka uvidí, bude mě milovat ještě víc.
A až já najdu pod stromečkem svoje knížky, balzámky na rty, krémy, kondicionéry atp atp atp, pak budu mít opravdu veselé Vánoce:-)


Tak krásné svátky. A nezapomeňte nakupovat s láskou:-)
Luc.

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho na FB či Twitteru. Děkuji moc:-)

3 komentáře:

  1. Tak to ja musela koupit kremecky na ruky od L´occtane, Mám plno kosmetiky z Vánočních trhu z toho 66% ji bylo pro me :)))

    OdpovědětVymazat
  2. Jsem ráda, Wini, že v tom nejedu sama:-)

    OdpovědětVymazat
  3. krásný článek,Lush je nejlepší :))* ♥

    OdpovědětVymazat