Fleur de Santé: Hydratační řada, která zpříjemní čekání na jaro!

To, jak je testování kosmetiky zodpovědná práce vám dojde až tehdy, když máte otestovat pěnu do koupele a nemáte vanu!

Důležité je si ovšem se vším poradit. Navíc neozkoušet novou řadu Fleur de Santé by byla škoda. Balíček krásy Aloe & Rice vám totiž příjemně provoní a prohydratuje zimu. 


Krémový hydratační a vyživující sprchový gel (200 ml)
Jeho konzistence mi připomíná spíše hedvábný krém než gel. Příjemně pění a voní - jako celá řada - neskonale krásně. Jemně, ale přesto nezapomenutelnou vůní. Pokud si letošní čekání na jaro spojíte s touhle vůní, sáhnete po ni i příští rok:-)

Sprchový gel
Hydratační a vyživující tělový krém s lehkou texturou (200 ml) 
Tělová mlíčka a oleje, to mám nejradši. Tělový krém Aloe & Rice je na první dotyk lehký a má stejnou vůni jako celá řada. Na první čuch se mi zdála vůně hodně intenzivní, s dotykem těla se ovšem rychle vstřebala a voněla přesně tak, jak jsem chtěla - příjemně, nerušivě jako taková ta vůně miminek:-)
Krém je skutečně lehký, takže se vstřebá rychle, a zároveň se postará o zimou vysušenou pokožku.

Tělový krém
Hydratační a vyživující krém na ruce (100 ml)
Na krémy na ruce já jsem pes. Nesmějí být ani moc tekuté ani příliš hutné jako Indulona (nic proti Induloně, samozřejmě!). Ale pokud mám mít krém na ruce vždycky po ruce, pak by se měl lehce vstřebat, nepromastit, ale rovněž zavodnit suchou a popraskanou kůži na rukou. 
A tady se to daří.
Konzistence velice příjemná, ideální jako rychlý pomocník na cesty. Opět prima voní.

Krém na ruce
Tip: Pokud mi něco funguje, tak Hydratační krém na ruce používat vždy během dne a na noc dopřát ručkám Hydratační tělový krém. Jen přeci je hutnější a postará se tak přes noc o menší zázrak:-)

Hydratační a vyživující pěna do koupele (300 ml)
Tak a teď ta pěna. 
V Itálii moc vany nefrčí, spíš jen takové malé a pofiderní, kde se sotva vyspršíte. Navíc zjišťuju, že ten sprcháč nemá ani špunt, takže mám po parádě. Napadá mě se zeptat majitelky, ale nevím, jak se řekně špunt k vaně anglicky, natož italsky.
Ucpu tedy aspoň umyvadlo a dám svým ručičkám lázeň. Hm, pro začátek to vypadá na hodně pěnivou pěnu, to mě skoro až provokuje. Končím až když mám na rukou varhánky a pěnu schválně nechávám ještě další hodinku, abych zjistitla, zda drží.
Po hodince je pěna nedotčená a koupelna celá provoněná. 

Pěna do koupele
Čert vem Itálii za to, že nemá vany. Mohla jsem vonět hezky od hlavy až k patě.
Toť tedy nová řada Aloe & Rice neboli čím si provonět zimu. 
Pro zajímavost: další informace o řadě najdete na Fleur de Santé Facebooku a nově i na Twitteru.

A kdybyste prosím věděli, jak se řekne špunt italsky, opravdu mi pomůžete:-)
Děkuji, Luc.


Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho na FB či Twitteru!

4 komentáře:

 1. Pěkně sis poradila s tím umyvadlem, Luc! :-)
  Já vždycky říkám, že jsme moc chudí na to, abysme měli doma vanu :-D
  Jednou mě ale její absence hodně štvala. To když jsem dostala kuličku do koupele od L'Occitane, z té jejich oranžové vánoční limitky. Navíc když se mi ta vůně tak ohromně líbí! Takže kulička je mezi oblečením v šatníku a voní aspoň tam. S tou pěnou do koupele by to šlo asi hůř... :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Neboj, Bebe. Já si pěnu schovám a až si v létě budu hledat nějakou novou střechu nad hlavou, tak půjdu hlavně po vaně:-)

  OdpovědětVymazat
 3. Přemýšlím o koupi té pěny. Už od mých (tipuju) 7 let jsem žádnou neměla a tak pořád hledám něco, co bude dokonalé, voňavé a budu se pokaždé těšit na ten relax! :)

  OdpovědětVymazat
 4. To mi řekni, jak můžeš žít bez pěny:-)

  OdpovědětVymazat