Kérastase Resistance: Skutečná proměna vlasů


Kérastase Resistance - skutečná proměna vlasů, tak láká nadpis.
Jsem vždy trochu skeptická k heslům jako "skutečná proměna vlasů", neboť vlasy jsou hlavně mixem genů a s těmi si žádné přípravky jen tak neporadí...

Ale inu, když už mám tyhle tři prima přípravky doma na zkoušku, tak to zase odmítat nebudu, ne? Nemůžu to přeci jen tak odsoudit!

Takže věc no.1: šampon Bain de Force:

Už kapička šamponu pění i na polosuchých vlasech tak, že bych se v tom rovnou mohla celá umýt (možná by zbylo i na Holanďana!). Rovněž velice příjemná vůně (citronky?) se mi líbí, a tak si s vlasy hraju a dám si i masáž hlavy. Po opláchnutí je však kštice neuvěřitelně zacuchaná a vlasy hrubé na dotek. Zvláštní.

Od toho je tu ale věc no.2: kondicionér Ciment Anti-usure

A tohle je panečku něco. Už jak jen to nanesu, vlasy dostávají tvar, zázračně se rozmotávají, zjemňují se a když po minutce kondicioner splachuji, vlasy jsou opravdu jak někoho jiného - pružné, voňavé a hebké. Říkám si, že na té přeměně možná něco bude...A pak je tu poslední věc no.3: termoaktivní péče Ciment Thermique

Bezoplachová péče pro oslabené vlasy se aktivuje horkem, takže naneste před fénováním či žehlením. Já ale dopřávám vlasům ten luxus a nechávám je vždy přirozeně uschnout, takže tuhle péči moc nevyužiju. Vsadím se, že je fajn a že skutečně dokáže vlasy ochránit před teplem a dopomoci k většímu lesku. Mě se postará alespoň o přirozené vlny a opět zatraceně hezkou vůni:-)


Takže nakonec se přeměna aspoň na dotek a na pohled opravdu konala. Vlasy dokáže celá termoaktivní péče zesílit, postarat se o suché konečky i o přirozený tvar vlasů.
Více info na: www.klubkerastase.cz

Ale určitě vlasům neuškodí ani pravidelné zobání dýňových semínek a baštění lososa:-)

Krásný víkend,
Luc.

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho prosím na Twitteru či Facebooku. Děkuji vám:-)

Žádné komentáře:

Okomentovat