Život hollywoodských manželekJak se skutečně žije v Hollywoodu?
O tom já bohužel nevím nic. Mám sice velký herecký um, ale tak daleko jsem to (zatím) ještě nedopracovala. Americká spisovatelka Gigi Levangie je ovšem odbornicí na osudy hollywoodských paniček. Je vlastně jednou z nich. A tohle jsou její kamarádky:

Manželka no.1:
Bývalá hvězda soap operas a manželka filmového producenta se těší na letošní předávání Oscarů. Jedinou vrásku ji však dělá její váha. Od porodu své devítiměsíční dcerky nabrala 15 kilo a teď se nevejde do šatů. Dcerka byla odnošena a odrozena náhradní matkou.

Manželka no.2:
Je vdaná za známého (známého pro své sexuální skandály) muzikanta. Mají velice šťastné manželství, předně proto, že svému muži obstarává konkubíny. Tedy hned poté, co je sama podrobí náročnému ehm, programu.

Manželka no.3:
Vdaná za producenta. Ze své služební cesty z Londýna ji loni přivezl rovnou několik suvenýrů - hned několik genitálních oparů.

Manželka no.4:
Je vdaná za filmového producenta, jež je známý pro své sladkobolné komedie. Manželka no.4 v překvapení najde svého muže pouze v svém La Perla spodním prádle a blonďatou parukou á la Marilyn. Manželka a Marilyn spolu pravidelně vyráží na obědy do města.

Manželka no.5:
Bývala tenistka a manželka 80 letého bilionáře, jež ji přivedl do jiného stavu. Po rozvodu po něm žádá alimenty ve výši 300 000 dolarů. Aby podobné peníze nemusel platit, získá DNA mladšího bilionáře. DNA testy "paradoxně" souhlasí s DNA dcerky. Starý bilionář platí každý měsíc alimenty.

Manželka no.6:
Vzala si slavného hollywoodského herce a ochotně souhlasila s tím, že si nikdy nepořídí děti, aby jen on dostal veškerou její pozornost. Po deseti letech - když ona už je na těhotenství stará - on oplodní jinou ženu.

Proč dneska tak depresivní příspěvek?
Inu, je ve skutečnosti velice pozitivní - ať už jsme v jakékoli situaci, vždy na tom můžeme být hůř. Můžeme totiž skončit v Hollywoodu! 


Bůh žehnej Čechám!
Luc.

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte ho prosím s ostatními na FB či Twitteru. Děkuji vám:-)

Žádné komentáře:

Okomentovat